Proprietăți unice: 129
Proprietari: 129
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

60.000 €
65.000 €
73.89 € / mp

Teren 406 mp Garlesti/Drumul Muntenilor cu auto ...

Exterior Vest, Craiova

812 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

160.000 €
222.22 € / mp

Teren zona hanul doctorului

Exterior Vest, Craiova

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

24.000 €
24.64 € / mp

Vand Teren Intravilan Varvorul de jos

Dobromira

974 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

135 €
0.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare 644 mp zona Bariera ...

Exterior Vest, Craiova

642 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

23.500 €
30.000 €
28.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Predesti, ...

Predești

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

125.000 €
130.000 €
148.10 € / mp

Teren Intravilan Drumul Muntenilor

Plaiul Vulcanești, Craiova

844 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

37.000 €
44.000 €
18.22 € / mp

390 mp intravilan- Craiova,Simnicu de Jos, Str. ...

Exterior Vest, Craiova

2.031 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

5 €
0 € / mp

Teren intravilan industrial in isalnita

Exterior Vest, Craiova

7.800 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

20.000 €
16.67 € / mp

Vand teren intra.1200m com Bucovat dupa serpent ...

Popoveni

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

40 €
0.09 € / mp

Teren Intravilan Malu Mare

Malu Mare

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

52.350 €
50 € / mp

Teren 1047mp - 1129mp Promenada Mall - Jumbo | ...

Exterior Vest, Craiova

1.047 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 52,350 € și 57.550 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

41.400 €
8.28 € / mp

Teren intravilan Dolj, Robanesti, Bojoiu

Bojoiu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €
80.60 € / mp

Vand teren in apropiere de centura de nord 397m ...

Șimnicu de Jos

397 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.500 €
65 € / mp

Parcele intravilan, 500 mp, str Constantei, lan ...

Brestei, Craiova

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

10.500 €
16.18 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Afumati Dolj

Afumați

649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

520.000 €
208 € / mp

Teren pretabil pentru investitii in Craiova

Nord, Craiova

2.500 mp
2.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 520,000 € și 537.500 €
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

190.000 €
50 € / mp

Isalnita

Ișalnița

3.800 mp
3.800 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16.000 €
42.67 € / mp

Vand teren intravilan Podari

Podari

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52 €
0.07 € / mp

URGENT Teren zona Capsunarie Damila Selgros Str ...

Central, Craiova

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35 €
0.03 € / mp

Vand teren comuna bucovat

Bucovăț

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.180 €
106.31 € / mp

Teren de vanzare, 772 mp, parcelabil dupa dorin ...

Malu Mare

472 mp
472 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

125 €
0.22 € / mp

Teren Isalnita zona Centru

Central, Craiova

561 mp
561 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €
25 € / mp

Teren Casa racarii de sus

Răcarii de Sus

4 camere
2.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
0 € / mp

Teren intravilan deschidere la DE 70- Isalnita- ...

Bogea

7.500 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30.900 €
74.46 € / mp

Parcele teren 415 mp, intravilan, in spatele Me ...

Central, Craiova

415 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

65.550 €
15 € / mp

Vanzare teren la Drumul Express Craiova-Pitesti ...

Central, Craiova

4.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

0 €

Vand teren 7500m2 deschidere 60m la DE 70 si 13 ...

Central, Craiova

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

9.566 €
95.66 € / mp

Vand urgent casa in Gangiova

Gângiova

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
22.73 € / mp

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

12.000 €
6.67 € / mp

Teren Giuvarasti

Central, Craiova

1.800 mp teren