Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

220 €
0.40 € / mp

Vand Teren zona Ford

Preajba

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

45 €
0.04 € / mp

Teren Malu Mare// In spate la statia ITP// Lang ...

Preajba

1.024 mp teren
f.s. 32 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50 €
0.10 € / mp

Vand teren Malu mare

Malu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.180 €
106.31 € / mp

Teren de vanzare, 772 mp, parcelabil dupa dorin ...

Malu Mare

La ~5km distanță

472 mp
472 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

40 €
0.09 € / mp

Teren Intravilan Malu Mare

Malu Mare

La ~5km distanță

450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

22.320 €
60 € / mp

Teren de vanzare, 372 mp, perfect pentru constr ...

Malu Mare

La ~5km distanță

372 mp
372 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

48.450 €
95 € / mp

Teren pentru casă, zonă liniștită – 510 mp, Mal ...

Malu Mare

La ~5km distanță

510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

235.000 €
76.27 € / mp

Teren Aeroport-Metro 3081 mp toate utilitatile ...

Cârcea

La ~5km distanță

3.081 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

400.000 €
80 € / mp

Teren 5.000 mp intravilan – Str. Aeroportului, ...

Cârcea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 52 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

68.000 €
55.11 € / mp

Teren intravilan 1234 mp, front 27,5 ml. Metro/ ...

Cârcea

La ~5km distanță

1.234 mp teren
f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

130.000 €
154.03 € / mp

Teren Intravilan Drumul Muntenilor

Plaiul Vulcanești, Craiova

La ~5km distanță

844 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

860.000 €
660.52 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova- Teren 1302 m ...

Popoveni

La ~5km distanță

1.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

20.000 €
16.67 € / mp

Vand teren intra.1200m com Bucovat dupa serpent ...

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16.000 €
42.67 € / mp

Vand teren intravilan Podari

Podari

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

173.200 €
37.01 € / mp

Teren 4680 mp cu deschidere DIRECTA la Centura ...

Podari

La ~5km distanță

4.680 mp
4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

190.000 €
39.39 € / mp

Teren de vanzare, 4823 mp, acces asfaltat

Podari

La ~5km distanță

4.823 mp
4.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
70 € / mp

Teren stradal 5000 mp- deschidere 20 metri- Zon ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

609.362 €
598 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova |Teren 1019mp ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

110.400 €
48 € / mp

Teren de vanzare 2300mp in Craiova

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

190.414 €
98 € / mp

Teren intravilan. 1 mai craiova..zona Aviasan.

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

1.943 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

137.500 €
55 € / mp

Vand 2.500 mp teren intravilan in Craiova

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
250.000 €
536.91 € / mp

Vand teren in Craiova,cartier Valea Rosie,str. ...

Valea Rosie, Craiova

La ~5km distanță

447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3.425.200 €
50 € / mp

Vand teren intravilan craiova

Central, Craiova

La ~5km distanță

68.504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

livada de arendat

Central, Craiova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

12.000 €
6.67 € / mp

Teren Giuvarasti

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

67.000 €
352.63 € / mp

Teren

Nord, Craiova

La ~5km distanță

190 mp
190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

105.000 €
87.000 €
52.50 € / mp

Teren 1956 mp Carcea-Craiova Zona Metro, deschi ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

59.400 €
300 € / mp

Teren de construit cu utilita?i, Amaradia

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

198 mp
198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

66.900 €
89.92 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Craiova

Central, Craiova

La ~5km distanță

744 mp
744 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 66,900 € și 67.300 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

860.000 €
660.52 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova- Teren 1302 m ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

1.302 mp
1.302 mp teren