Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

48.450 €
95 € / mp

Teren pentru casă, zonă liniștită – 510 mp, Mal ...

Malu Mare

510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

22.320 €
60 € / mp

Teren de vanzare, 372 mp, perfect pentru constr ...

Malu Mare

372 mp
372 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

50 €
0.10 € / mp

Vand teren Malu mare

Malu Mare

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

40 €
0.09 € / mp

Teren Intravilan Malu Mare

Malu Mare

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.180 €
106.31 € / mp

Teren de vanzare, 772 mp, parcelabil dupa dorin ...

Malu Mare

472 mp
472 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

45 €
0.04 € / mp

Teren Malu Mare// In spate la statia ITP// Lang ...

Preajba

La ~5km distanță

1.024 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

220 €
0.40 € / mp

Vand Teren zona Ford

Preajba

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

235.000 €
76.27 € / mp

Teren Aeroport-Metro 3081 mp toate utilitatile ...

Cârcea

La ~5km distanță

3.081 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

400.000 €
80 € / mp

Teren 5.000 mp intravilan – Str. Aeroportului, ...

Cârcea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 52 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

68.000 €
55.11 € / mp

Teren intravilan 1234 mp, front 27,5 ml. Metro/ ...

Cârcea

La ~5km distanță

1.234 mp teren
f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
8 € / mp

oportunitate de investiție 5000 mp Coșoveni, Do ...

Coșoveni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

190.000 €
39.39 € / mp

Teren de vanzare, 4823 mp, acces asfaltat

Podari

La ~5km distanță

4.823 mp
4.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16.000 €
42.67 € / mp

Vand teren intravilan Podari

Podari

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

173.200 €
37.01 € / mp

Teren 4680 mp cu deschidere DIRECTA la Centura ...

Podari

La ~5km distanță

4.680 mp
4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

63.450 €
90 € / mp

Teren Simnicu De sus ( sat. Românești)

Românești

La ~10km distanță

705 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

20.000 €
16.67 € / mp

Vand teren intra.1200m com Bucovat dupa serpent ...

Popoveni

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

860.000 €
660.52 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova- Teren 1302 m ...

Popoveni

La ~10km distanță

1.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

130.000 €
154.03 € / mp

Teren Intravilan Drumul Muntenilor

Plaiul Vulcanești, Craiova

La ~10km distanță

844 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

609.362 €
598 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova |Teren 1019mp ...

Calea București, Craiova

La ~10km distanță

1.019 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
70 € / mp

Teren stradal 5000 mp- deschidere 20 metri- Zon ...

Calea București, Craiova

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

110.400 €
48 € / mp

Teren de vanzare 2300mp in Craiova

Calea București, Craiova

La ~10km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

190.414 €
98 € / mp

Teren intravilan. 1 mai craiova..zona Aviasan.

Popoveni, Craiova

La ~10km distanță

1.943 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

137.500 €
55 € / mp

Vand 2.500 mp teren intravilan in Craiova

Popoveni, Craiova

La ~10km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
250.000 €
536.91 € / mp

Vand teren in Craiova,cartier Valea Rosie,str. ...

Valea Rosie, Craiova

La ~10km distanță

447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3.425.200 €
50 € / mp

Vand teren intravilan craiova

Central, Craiova

La ~10km distanță

68.504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

0 €

Vand teren 7500m2 deschidere 60m la DE 70 si 13 ...

Central, Craiova

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

105.000 €
52.50 € / mp

Teren 1956 mp Carcea-Craiova Zona Metro, deschi ...

Exterior Vest, Craiova

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

60.000 €
65.000 €
73.89 € / mp

Teren 406 mp Garlesti/Drumul Muntenilor cu auto ...

Exterior Vest, Craiova

La ~10km distanță

812 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

130.000 €
393.94 € / mp

Salut teren de vanzare cu o saca antica pe el p ...

Central, Craiova

La ~10km distanță

330 mp
330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

52.350 €
50 € / mp

Teren 1047mp - 1129mp Promenada Mall - Jumbo | ...

Exterior Vest, Craiova

La ~10km distanță

1.047 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 52,350 € și 57.550 €

Terenuri de vânzare în Malu Mare, Județul Dolj

Malu Mare, situat în Județul Dolj, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă beneficiază de un mediu rural liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 94.000 euro, cu oferte care încep de la 45.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 36% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul mediu pe metru pătrat este de 110 euro, cu cele mai mari prețuri ajungând până la 180 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 164 de zile, indicând o piață stabilă.

Malu Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având prețuri competitive și o varietate de opțiuni disponibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă?