Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

249.810 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Leamna de Jos

Leamna de Jos

4.542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
55.742 €
0.04 € / mp

Oferta! Vand teren intravilan Leamna de Jos 118 ...

Leamna de Jos

1.186 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

38.500 €
36.000 €
48.13 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona Leamna de Sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan Leamna de sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

170.000 €

Teren partial intravilan si extravilan, 6764 mp ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

f.s. 51 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren Breasta, intravilan, Breasta

Breasta

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

99.930 €
1 € / mp

Teren padure 10 ha, extravilan, 400 ml deschide ...

Breasta

La ~5km distanță

99.930 mp
99.930 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

37.500 €
30.07 € / mp

teren de vanzare

Breasta

La ~5km distanță

1.247 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

62.000 €
49.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1.243 mp, platou B ...

Breasta

La ~5km distanță

1.243 mp
1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breast ...

Breasta

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

64.800 €
59.18 € / mp

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.095 mp
1.095 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35 €
0.03 € / mp

Vand teren comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.100 €
50 € / mp

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț

La ~5km distanță

502 mp
502 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

29.000 €
50 € / mp

Comision 0% - 2 terenuri de vanzare la intrare ...

Bucovăț

La ~5km distanță

580 mp
580 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

61.900 €
51.58 € / mp

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bucovăț

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

64.000 €
12.80 € / mp

Teren constructii, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.798 €
62 € / mp

Teren langa Timi?oara, Bucova?, 529 mp | utilit ...

Bucovăț

La ~5km distanță

529 mp
529 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

329.500 €
19.85 € / mp

Teren intravilan investitie, urbanism rezidenti ...

Bucovăț

La ~5km distanță

16.600 mp
16.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

31.320 €
58 € / mp

Terenuri Bucovat, cu utilitati 58 euro/mp+TVA i ...

Bucovăț

La ~5km distanță

540 mp
540 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
1.25 € / mp

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț

La ~5km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

91.420 €
20 € / mp

Vand teren extravilan Craiova - Mofleni

Bucovăț

La ~5km distanță

4.571 mp
4.571 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

98.000 €
40 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț

La ~5km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.024 €
24 € / mp

Teren Intravilan Bucovat, Sat Sarbatoarea

Bucovăț

La ~5km distanță

1.876 mp
1.876 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Palilula 1000mp

Bucovăț

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

31.500 €
70 € / mp

Teren intravilan Leamna de Sus

Bucovăț

La ~5km distanță

450 mp
450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

135.000 €
54.17 € / mp

Bucovat-Teren pentru Servicii-La ?osea

Bucovăț

La ~5km distanță

2.492 mp
2.492 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț

La ~5km distanță

22.000 mp
22.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

216.720 €
14.02 € / mp

Teren intravilan, fara PUZ, 15458 mp, zona Buco ...

Bucovăț

La ~5km distanță

15.458 mp
15.458 mp teren