Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.500.000 €
750,000.00 € / mp

Fermă agricolă în județul Dolj

Gogoșu

2,6 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - 28km de Craiova

Cernat

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

19.800 €
22 € / mp

Teren de vanzare/ Secui/ Teasc/Dolj

Secu

La ~10km distanță

900 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
1

45.000 €
0.75 € / mp

6 hectare de teren agricol la Brabova in judetu ...

Brabova

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
1

35.000 €
5 € / mp

Teren Brabova 7000mp

Brabova

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000.000 €
0.33 € / mp

Vand teren agricol

Argetoaia

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - 28 km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

37.500 €
0.75 € / mp

5 ha teren agricol la Plesoi judetul Dolj

Pleșoi

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

46.500 €
0.75 € / mp

6,2 ha teren agricol la Plesoi judetul Dolj

Pleșoi

La ~15km distanță

62.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

56.640 €
0.59 € / mp

9,6 ha teren agricol la Bralostita judetul Dolj

Braloștița

La ~15km distanță

96.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

0 €

Teren agricol 3000mp

Bâlta

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

140.000 €

Teren 2000 mp cu hala pe el, toate utilita?ile ...

Bâlta

La ~15km distanță

f.s. 11 m
Agenție

1 săptămână în urmă
7

140.000 €

Teren 2000 mp cu front dublu mare ?i toate util ...

Bâlta

La ~15km distanță

f.s. 91 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

35.000 €

Parcele teren 500 mp, front 23 m ?i toate utili ...

Bâlta

La ~15km distanță

f.s. 22 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
16 € / mp

5000 mp Scaesti Dolj

Scăești

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

200.000 €
800 € / mp

Teren 250 mp / hala 100 / de inchiriat /Filiasi ...

Filiași

La ~20km distanță

250 mp teren
f.s. 3 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

32.000 €
10.18 € / mp

Teren intravilan Filiasi Dolj

Filiași

La ~20km distanță

3.144 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
14.83 € / mp

Teren 4046 mp in Racari cu deschidere de 28 ml ...

Filiași

La ~20km distanță

4.046 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an
4

36.000 €
12 € / mp

Ferma cu 3000 mp de teren si o constructie de 5 ...

Filiași

La ~20km distanță

3.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

7 luni în urmă
4

690.000 €
72.65 € / mp

Teren intravilan, 9498 mp, Filiasi

Central, Filiași

La ~20km distanță

9.498 mp teren
f.s. 138 m
Agenție

2 luni în urmă
6

180.000 €
26.87 € / mp

Teren de 6700mp, la intrarea in Filiasi ,la 50m ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

23.000 €
10.22 € / mp

Teren 2250 mp , la intrarea in Filiasi

Central, Filiași

La ~20km distanță

2.250 mp
2.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

180.000 €
20 € / mp

Teren de 9000mp, la intrarea in Filiasi ,la 300 ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

102.800 €
50 € / mp

Intravilan Filiasi, 104m deschidere la DE70, 20 ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

200.000 €
219.78 € / mp

Vanzare teren Craiova zona Ford-Ionumi-Hamat

Central, Filiași

La ~20km distanță

910 mp
910 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

35.000 €
4.04 € / mp

Teren extravilan 8665 mp, Fratostita, Filiasi, ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

8.665 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

3.600 €
0.36 € / mp

Teren extravilan- Jud. Gorj, Com. Tantareni, sa ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

20.000 €

Teren Agricol 9800 mp Frato?ti?a, front 40 m

Central, Filiași

La ~20km distanță

f.s. 40 m
Agenție

5 luni în urmă
3

37.600 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Central, Filiași

La ~20km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

32.000 €
72.07 € / mp

Teren intravilan, 444 mp, zona Malu Mare

Central, Filiași

La ~20km distanță

444 mp
444 mp teren