Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
1

860.000 €
660.52 € / mp

Teren zona Ultracentrala

Ultracentral, Craiova

1.302 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.100.000 €

Teren 1900 mp, 25ml deschidere, zona Ultracentr ...

Ultracentral, Craiova

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
6

860.000 €
660.52 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova- Teren 1302 m ...

Ultracentral, Craiova

1.302 mp
1.302 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

860.000 €
660.52 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova- Teren 1302 m ...

Ultracentral, Craiova

1.302 mp
1.302 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

860.000 €
660.52 € / mp

Teren zona Ultracentrala

Ultracentral, Craiova

1.302 mp
1.302 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

99.999 €

Teren 1528 mp cu casa de vanzare in centrul Ghe ...

Ultracentral, Craiova

f.s. 3 m
Agenție

1 lună în urmă
1

1.100.000 €
578.95 € / mp

Teren 1900 mp, 25ml deschidere ultracentral

Ultracentral, Craiova

1.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
19.44 € / mp

Parcele teren intravilan in zona Albesti

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
2

2.000.000 €
200 € / mp

Teren intravilan, 10.000 mp, front peste 150 me ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

Mai mult de un an
5

822.000 €
179.99 € / mp

Teren intravilan, 4567 mp, front 80 metri linia ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4.567 mp teren
f.s. 81 m

Agenție

Mai mult de un an
3

34.000 €
41.92 € / mp

Teren intravilan, 811 mp, zona Jieni

Central, Craiova

La ~5km distanță

811 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
5

73.500 €
129.86 € / mp

Parcele teren de 566 mp, front dublu de 30 m, u ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

566 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
4

260.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare langa Curtea Regala - toate ut ...

Est, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

450.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 9000 mp, Posibilitate parcela ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 114 m
Agenție

Mai mult de un an
2

395.000 €
21.01 € / mp

Teren intravilan, 18.802 mp, zona Carcea

Central, Craiova

La ~5km distanță

18.802 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
5

48.906 €
22 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, 2223 mp, B ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.223 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
2

48.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 16000 mp, deschidere dubla 41 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

Mai mult de un an
6

107.850 €
110.05 € / mp

Teren Drumul Muntenilor, 980 mp, 2 deschideri

Central, Craiova

La ~5km distanță

980 mp
980 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

20.000 €
5.69 € / mp

Teren 3516 mp cu construc?ii, zona Cotofenii di ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

3.516 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
3

69.000 €
90.55 € / mp

Teren intravilan 762 mp in Carcea

Central, Craiova

La ~5km distanță

762 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

9 luni în urmă
2

131.250 €
250 € / mp

Teren intravilan Drumul Muntenilor , 525mp cu f ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

525 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

9 luni în urmă
1

21.000 €
30 € / mp

Parcele de teren 700 mp, Simnicul de Sus

Central, Craiova

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

11 luni în urmă
6

92.500 €
61.91 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1494 mp, zona Val ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.494 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
21.27 € / mp

Teren intravila, 1058/1058 mp, zona Isalnita

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.116 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
35.700 €
88.24 € / mp

Parcele teren intravilan, 340 mp, zona Valea Fe ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

340 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

11 luni în urmă
2

130.000 €
13 € / mp

Teren extravilan, 1 ha, zona Centura de Nord, S ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
2

46.000 €
76.67 € / mp

Teren Intravilan, 600 mp in zona Peugeot

Central, Craiova

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

21.150 €
25 € / mp

REDUCERE!!! Teren intravilan industrial, 846 mp ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

846 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

3.410.000 €
110 € / mp

Teren intravilan 31.000 mp, zona Hanul Doctorul ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

31.000 mp
31.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

120.000 €
25.68 € / mp

Teren intravilan 4672 mp , stradal DN6, zona se ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4.672 mp
4.672 mp teren