Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
80.000 €
441.18 € / mp

Teren 170 mp + Constructie demolabila, Craiova, ...

Lascăr Catargiu, Craiova

170 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €
274.73 € / mp

Teren intravilan, 455 mp, Catargiu

Lascăr Catargiu, Craiova

455 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
80.000 €
441.18 € / mp

Teren 170 mp + Constructie demolabila, Craiova, ...

Lascăr Catargiu, Craiova

170 mp
170 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
375 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, Lascar Cat ...

Lascăr Catargiu, Craiova

400 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €

Teren intravilan cu o suprafata de 455 mp - Las ...

Lascăr Catargiu, Craiova

f.s. 4 m
Agenție

5 luni în urmă
2

179.000 €
82.07 € / mp

Teren intravilan, 2181 mp, deschidere 16,19 in ...

Lascăr Catargiu, Craiova

2.181 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

6 luni în urmă
1

110.000 €
47.54 € / mp

Teren intravilan, 2314 mp, Catargiu/Popoveni

Lascăr Catargiu, Craiova

2.314 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

7 luni în urmă
2

99.900 €
197.82 € / mp

Teren intravilan, 505 mp, zona Eurocartier, Bre ...

Lascăr Catargiu, Craiova

505 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă

150.000 €
375 € / mp

Teren intravilan 400 mp, Lascar Catargiu

Lascăr Catargiu, Craiova

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

241.360 €
40 € / mp

Teren Popoveni 40 Euro/ mp

Mofleni

La ~5km distanță

6.034 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

82.000 €
205 € / mp

Teren patrat 400 mp, toate utilitatile+autoriza ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

63.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 700 mp, 26 m deschidere, Riul ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 26 m

Agenție

1 lună în urmă
2

675.000 €
74.99 € / mp

Teren 9000 mp, cu dubla deschidere, Craiova

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

9.001 mp
9.001 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

36.000 €

Teren intravilan, 400 mp, zona Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

137.500 €
55 € / mp

Vand 2.500 mp teren intravilan in Craiova

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

5 zile în urmă
2

90.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 900 mp, front 27 m, toate util ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

60.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 600 mp, front 18 m, toate util ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

70.000 €
175 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, front 16 m ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

93.000 €
131.36 € / mp

Teren +casa renovabila/demolabila POPOVENI/uiti ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

708 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

137.500 €

Teren intravilan, 2500 mp, Craiova- Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 700 mp, 26 m deschidere, Riul ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan imprejumuit, 500 mp, cu proiec ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

190.414 €
98 € / mp

Teren intravilan. 1 mai craiova..zona Aviasan.

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

1.943 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

45.000 €
90 € / mp

Teren Popoveni, 500 mp deschidere 33,76

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

110.000 €
47.54 € / mp

Teren intravilan, 2314 mp, Catargiu/Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

2.314 mp
2.314 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

60.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Popoveni, 500 mp, 33,76 front ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

Mai mult de un an

28.960 €
5 € / mp

Teren extravilan agricol 5792 mp Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

5.792 mp
5.792 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

60 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Craiova

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

160.000 €
76.92 € / mp

Teren Intravilan Craiova / Strada COSUNA

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

2.080 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

66.000 €
30.08 € / mp

Teren intravilan, 2194 mp, 17 m deschidere, zon ...

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

2.194 mp
2.194 mp teren

Terenuri de vânzare în Lascăr Catargiu, Craiova

Lascăr Catargiu este o zonă în dezvoltare din Craiova, oferind oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 140.000 euro, cu oferte ce încep de la 99.900 euro și ajung până la 204.200 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Dimensiuni și prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 198 euro, cu valori variind între 27 euro/m² și 500 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile din Lascăr Catargiu rămân online în medie 86 de zile, indicând o piață activă.

Zona Lascăr Catargiu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un potențial de dezvoltare semnificativ.