Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
4

51.000 €

Teren extravilan, 2174 mp, 26.5m deschidere, Ce ...

Nord, Craiova

La ~5km distanță

f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

150.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3750mp deschidere 36,87 Dolj C ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

0 €

inchiriez teren in craiova

Nord, Craiova

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
5

620 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzarr

Central, Craiova

La ~5km distanță

31 mp teren
Agenție

Ieri
1

59.000 €
98.66 € / mp

Teren intravilan, 598mp, Preajba

Central, Craiova

La ~5km distanță

598 mp
598 mp teren
f.s. 5 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

71.775 €
33 € / mp

vinzare teren

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

2.175 mp teren
Agenție

Ieri
11

130.000 €
105.61 € / mp

Teren intravilan, 1231mp, dubla deschidere, Pre ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.231 mp
1.231 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Ieri
1

75.000 €
118.48 € / mp

Teren intravilan, 633 mp, zona Preajba

Central, Craiova

La ~5km distanță

633 mp
633 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri

12.000 €

Vand teren extravilan Goicea, jude?ul Dolj

Lunca, Craiova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

190.800 €
180 € / mp

Proprietar.Vand sau Inchiriez teren ANL-Parc-Ve ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

1.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

8.500 €
9.88 € / mp

!oferta !Vand teren intravilan!

Central, Craiova

La ~5km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
14

15.500 €
27.93 € / mp

Teren intravilan la munte, Cerna Sat 7 izvoare

Central, Craiova

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

90.000 €
128.57 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Craiova

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

20.000 €
44.44 € / mp

Teren extravilan 450

Nord, Craiova

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

Ieri
5

275.000 €
90.46 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan stradal, 3.040 m ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

3.040 mp
3.040 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Ieri
1

205.000 €
33.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 6200 mp, in spate ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

165.000 €
388.24 € / mp

Casa la ro?u zona centura nord,spate Nitela,sau ...

Nord, Craiova

La ~5km distanță

425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

28.578 €
1.63 € / mp

Livada pomi fructiferi situata in com virvoru d ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
16 € / mp

Teren intravilan, 5000 mp, deschidere 409 ml, u ...

Sud, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 409 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

360.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

50.000 €
125 € / mp

Teren intravilan

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 50 euro m2 craiova

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

255 €
0.49 € / mp

Teren Craiova 525m

Central, Craiova

La ~5km distanță

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €

Teren Albe?ti de vanzare

Central, Craiova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

52.000 €
26 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

250 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan zona Peugeot Citroen loc ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

18.640 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

215.000 €
198.34 € / mp

Teren de vaznare, 1084 mp, zona Veteranilor

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.084 mp
1.084 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

675.000 €
74.99 € / mp

Teren 9000 mp, cu dubla deschidere, Craiova

Central, Craiova

La ~5km distanță

9.001 mp
9.001 mp teren
f.s. 200 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

84.720 €
120 € / mp

Teren 706 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

La ~5km distanță

706 mp
706 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 luni în urmă
2

170.000 €
13.60 € / mp

Teren intravilan, 12500 mp, Beharca

Central, Craiova

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
f.s. 40 m