Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
10

68.000 €
75.30 € / mp

Teren de vazare/ Metro/Craiova

Est, Craiova

903 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

260.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare langa Curtea Regala - toate ut ...

Est, Craiova

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

21.000 €
52.50 € / mp

Teren extravilan cu o suprafata de 400mp. Albes ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
4

450.000 €
45 € / mp

Teren 10.000 mp cu deschidere 55 ml la DE, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, 500 mp cu certificat de urban ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

36.500 €
52.59 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 694 mp, zona Preaj ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

694 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
3

229.500 €
22.95 € / mp

Teren intravilan Mischii, stradal 17000 mp, toa ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

590.000 €
835.69 € / mp

Teren de vanzare pe str Mihail Kogalniceanu/Cra ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

706 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

130.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, 8,7 ha, deschidere E79, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

87.120 mp
87.120 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

131.250 €
250 € / mp

Teren intravilan Drumul Muntenilor , 525mp cu f ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

525 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

10 luni în urmă
3

69.000 €
90.55 € / mp

Teren intravilan 762 mp in Carcea

Central, Craiova

La ~5km distanță

762 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

7 luni în urmă
1

91.000 €
65 € / mp

Teren 1400 mp, zona Tancodrom

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
3

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 5000 mp, 3 fronturi, zona Car ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 160 m
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
125.48 € / mp

Teren intravilan 518 mp, zona Ionumi - Ford

Central, Craiova

La ~5km distanță

518 mp
518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3.425.200 €
50 € / mp

Vand teren intravilan craiova

Central, Craiova

La ~5km distanță

68.504 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

950.000 €
93.65 € / mp

Teren 10144 mp la centura Nord, utilitati, desc ...

Nord, Craiova

La ~5km distanță

10.144 mp
10.144 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

83.000 €
16.22 € / mp

Teren 5117 mp intravilan, zona de Almaj

Central, Craiova

La ~5km distanță

5.117 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
90 € / mp

Teren 500/ 1000 mp, zona Ghercesti/ Aeroport

Central, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

48.906 €
22 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, 2223 mp, B ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.223 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
4

41.275 €
25 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, 1651 mp, B ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.651 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
2

48.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 16000 mp, deschidere dubla 41 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

Mai mult de un an
2

100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 2000 mp in Carcea, langa st ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

130.000 €
11.18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 11630 mp, langa De ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

11.630 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

11 luni în urmă
6

92.500 €
61.91 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1494 mp, zona Val ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.494 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
21.27 € / mp

Teren intravila, 1058/1058 mp, zona Isalnita

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.116 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
2

46.000 €
76.67 € / mp

Teren Intravilan, 600 mp in zona Peugeot

Central, Craiova

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
2

130.000 €
13 € / mp

Teren extravilan, 1 ha, zona Centura de Nord, S ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
2

115.000 €
48.94 € / mp

Teren 2350 mp langa padure ,zona Leamna de Jos

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.350 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
1

21.150 €
25 € / mp

REDUCERE!!! Teren intravilan industrial, 846 mp ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

846 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

3.410.000 €
110 € / mp

Teren intravilan 31.000 mp, zona Hanul Doctorul ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

31.000 mp
31.000 mp teren