Proprietar
Proprietăți unice: 410
Proprietari: 18
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

58.800 €
120 € / mp

Teren 490 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

490 mp
490 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

68.880 €
120 € / mp

Teren 574 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

574 mp
574 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

67.440 €
120 € / mp

Teren 562 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

562 mp
562 mp teren
f.s. 23 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

583.000 €
12 € / mp

Ferma agricola ?i zootehnica, teren intravilan ...

Central, Craiova

48.574 mp
48.574 mp teren
f.s. 48 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

27.500 €
18.33 € / mp

Teren 1500 mp, 21ml, Com. Simnicu de Sus, sat I ...

Central, Craiova

1.500 mp
1.500 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.000 €
30 € / mp

Parcele de teren 700 mp, Simnicul de Sus

Central, Craiova

700 mp
700 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

84.120 €
120 € / mp

Teren 701 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

701 mp
701 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

215.000 €
198.34 € / mp

Teren de vaznare, 1084 mp, zona Veteranilor

Central, Craiova

1.084 mp
1.084 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

90.000 €
23.68 € / mp

Teren 3.800 mp, deschidere 13.5m, zona Secui

Central, Craiova

3.800 mp
3.800 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
37.50 € / mp

Teren intravilan, 800 mp, Simnicul de Sus

Central, Craiova

800 mp
800 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

675.000 €
74.99 € / mp

Teren 9000 mp, cu dubla deschidere, Craiova

Central, Craiova

9.001 mp
9.001 mp teren
f.s. 200 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.000 €
93.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 258 mp, Carcea - z ...

Central, Craiova

258 mp
258 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.000 €
93.02 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 258 mp, Carcea - z ...

Central, Craiova

258 mp
258 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
41.38 € / mp

Terern intravilan, 725 mp, zona Popasul lui Rad ...

Central, Craiova

725 mp
725 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

56.900 €
100 € / mp

Teren 569 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

569 mp
569 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

67.200 €
120 € / mp

Teren 560 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

560 mp
560 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren 500 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

500 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

84.720 €
120 € / mp

Teren 706 mp, toate utilitatile, zona Ford

Central, Craiova

706 mp
706 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

98.000 €
22.04 € / mp

Teren intravilan, 4447 mp, 28 ml deschidere, Pi ...

Central, Craiova

4.447 mp
4.447 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.000 €
83.50 € / mp

Teren de vanzare 491 mp Bariera Valcii, Craiova

Central, Craiova

491 mp
491 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
125 € / mp

Parcela 600 mp de vanzare in Damila

Central, Craiova

600 mp
600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
125 € / mp

Parcela 600 mp, de vanzare, zona Damila

Central, Craiova

600 mp
600 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

725.000 €
145 € / mp

Teren intravilan 5000 mp de vanzare zona Casa N ...

Central, Craiova

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
253.70 € / mp

Teren intravilan 473 mp, cartier Veteranilor

Central, Craiova

473 mp
473 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

350.000 €

Teren cu deschidere la 2 strazi, 5000mp, zona S ...

Central, Craiova

f.s. 19 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

625.000 €

Teren 657 mp de vanzare zona Semicentrala

Central, Craiova

f.s. 12 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

17.500 €

Teren intravilan de vanzare, 2.432 mp, zona Var ...

Central, Craiova

f.s. 16 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

62.000 €

REDUCERE!!! Teren extravilan 5.613 mp, livada, ...

Central, Craiova

f.s. 32 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €

Parcela 600 mp, de vanzare, zona Damila

Central, Craiova

f.s. 17 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €

Parcela 600 mp de vanzare in Damila

Central, Craiova

f.s. 15 m