Proprietăți unice: 18
Proprietari: 18
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

100.000 €
100 € / mp

Teren str Moldova 1000 mp , Catargiu

Central, Craiova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
7

32.000 €
64 € / mp

Teren intravilant 500mp reprezentanta Peugeot

Central, Craiova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

0 €

vind teren

Central, Craiova

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

550.000 €
1 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE – PARC LOGISTIC CRAIOVA ...

Central, Craiova

550.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

50.000 €
128.21 € / mp

Teren intravilan

Central, Craiova

390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

601.600 €
200 € / mp

Proprietar vand 3008mp teren intravilan str. An ...

Central, Craiova

3.008 mp teren
f.s. 101 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

66.900 €
89.92 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Craiova

Central, Craiova

744 mp
744 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 66,900 € și 67.300 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

130.000 €
393.94 € / mp

Salut teren de vanzare cu o saca antica pe el p ...

Central, Craiova

330 mp
330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

125 €
0.22 € / mp

Teren Isalnita zona Centru

Central, Craiova

561 mp
561 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30.900 €
74.46 € / mp

Parcele teren 415 mp, intravilan, in spatele Me ...

Central, Craiova

415 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
14

15.500 €
27.93 € / mp

Teren intravilan la munte, Cerna Sat 7 izvoare

Central, Craiova

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

65.550 €
15 € / mp

Vanzare teren la Drumul Express Craiova-Pitesti ...

Central, Craiova

4.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

0 €

Vand teren 7500m2 deschidere 60m la DE 70 si 13 ...

Central, Craiova

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

12.000 €
6.67 € / mp

Teren Giuvarasti

Central, Craiova

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

livada de arendat

Central, Craiova

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3.425.200 €
50 € / mp

Vand teren intravilan craiova

Central, Craiova

68.504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
125 € / mp

Teren intravilan

Central, Craiova

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

160.000 €
32 € / mp

Vand Teren Intravilan Zona Selgros-Preajba

Central, Craiova

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.000 €
115.38 € / mp

Teren de vanzare Izvorul Rece craiova

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

59.400 €
300 € / mp

Teren de construit cu utilita?i, Amaradia

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

198 mp
198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

81.400 €
353.91 € / mp

Teren de construit cu casa demolabila zona Amar ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

230 mp
230 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

52.350 €
50 € / mp

Teren 1047mp - 1129mp Promenada Mall - Jumbo | ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

1.047 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 52,350 € și 57.550 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

67.000 €
352.63 € / mp

Teren

Nord, Craiova

La ~5km distanță

190 mp
190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16 €
0.01 € / mp

Teren intravilan 2500mp, zona excelenta

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

135 €
0.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare 644 mp zona Bariera ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

642 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.000 €
98.18 € / mp

Teren de Vanzare Carcea Stadion Toate Utilitati ...

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

64.000 €
140.35 € / mp

Teren Drumul Muntenilor

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

456 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

5 €
0 € / mp

Teren intravilan industrial in isalnita

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

7.800 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

519.375 €
125 € / mp

Vand teren intravilan Craiova 4155mp

Exterior Vest, Craiova

La ~5km distanță

4.155 mp teren
f.s. 29 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

70.000 €
154.53 € / mp

Vanzare teren Selgros

Sud, Craiova

La ~5km distanță

453 mp teren