Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
6

32.000 €
33.65 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 951 mp, Bucovat, s ...

Bucovăț, Craiova

951 mp
951 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

29.000 €
11.84 € / mp

Teren intravilan, 2450 mp, sat Palilula

Bucovăț, Craiova

2.450 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

7 luni în urmă
2

35.000 €
14 € / mp

Teren extravilan, 2.500 mp, sat Sarbatoarea

Bucovăț, Craiova

2.500 mp teren
f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

55.500 €
39.96 € / mp

Teren 1,389mp Carligei / Strada principala

Cârligei

La ~5km distanță

1.389 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

8 luni în urmă
2

114.000 €
15 € / mp

Teren Bucovat, sat Carligei

Cârligei

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35 €
0.03 € / mp

Vand teren comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

1.300 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
5

64.800 €
59.18 € / mp

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.095 mp
1.095 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

31.320 €
58 € / mp

Terenuri Bucovat, cu utilitati 58 euro/mp+TVA i ...

Bucovăț

La ~5km distanță

540 mp
540 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

29.000 €
50 € / mp

Comision 0% - 2 terenuri de vanzare la intrare ...

Bucovăț

La ~5km distanță

580 mp
580 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

64.000 €
12.80 € / mp

Teren constructii, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.798 €
62 € / mp

Teren langa Timi?oara, Bucova?, 529 mp | utilit ...

Bucovăț

La ~5km distanță

529 mp
529 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.100 €
50 € / mp

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț

La ~5km distanță

502 mp
502 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

85.000 €
8.87 € / mp

Teren intravilan 9600 mp, Bucovat!

Bucovăț

La ~5km distanță

9.579 mp
9.579 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

329.500 €
19.85 € / mp

Teren intravilan investitie, urbanism rezidenti ...

Bucovăț

La ~5km distanță

16.600 mp
16.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț

La ~5km distanță

22.000 mp
22.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

216.720 €
14.02 € / mp

Teren intravilan, fara PUZ, 15458 mp, zona Buco ...

Bucovăț

La ~5km distanță

15.458 mp
15.458 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

670.000 €
57.76 € / mp

Teren intravilan - 11.600 mp, Remetea-Mare

Bucovăț

La ~5km distanță

11.600 mp
11.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

98.000 €
40 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț

La ~5km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

91.420 €
20 € / mp

Vand teren extravilan Craiova - Mofleni

Bucovăț

La ~5km distanță

4.571 mp
4.571 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
1.25 € / mp

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț

La ~5km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

61.900 €
51.58 € / mp

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bucovăț

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

4.545 €
9 € / mp

Teren vatra satului Bucovat-45e/mp

Bucovăț

La ~5km distanță

505 mp
505 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.024 €
24 € / mp

Teren Intravilan Bucovat, Sat Sarbatoarea

Bucovăț

La ~5km distanță

1.876 mp
1.876 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
2.68 € / mp

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bucovăț

La ~5km distanță

41.000 mp
41.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

310.100 €
50 € / mp

Vand teren Palilula - Podari

Bucovăț

La ~5km distanță

6.202 mp
6.202 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

45.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare

Bucovăț

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

48.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 16000 mp, deschidere dubla 41 ...

Bucovăț

La ~5km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

165.000 €
60 € / mp

Teren -parcelabil Terenul se parceleaza- Leamna ...

Bucovăț

La ~5km distanță

2.750 mp
2.750 mp teren

Terenuri de vânzare în Bucovat, Craiova

Bucovat, o localitate din apropierea Craiovei, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este accesibilă și convenabilă, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Bucovat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte ce încep de la 29.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 24.834 m², oferind ample oportunități pentru construcții.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 18 euro, cu valori ce variază între 6 euro și 40 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 100 de zile, indicând o piață activă.

Bucovat reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum oportunitățile din această zonă și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!