Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

55.000 €
2.50 € / mp

Teren intravilan, apropiere A1, industrial

Petrești

22.000 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

35.000 €
11.67 € / mp

Vanzare teren intravilan Petresti

Petrești

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
2.13 € / mp

Teren 4.69ha (46900 mp), Petresti Dambovita la ...

Petrești

46.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

44.000 €
31.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Deschidere genero ...

Petrești

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

80.000 €
0.73 € / mp

Teren extravilan plus luciu de apa

Petrești

110.000 mp
110.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

25.000 €
4.17 € / mp

Teren extravilan padure - 6.000 mp, vizavi de I ...

Petrești

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

25.000 €
4.17 € / mp

Teren extravilan padure 6000 euro vizavi Insula ...

Petrești

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

950.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare Petresti

Petrești

95.000 mp
95.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Vand teren km 73/a1

Petrești

Proprietar
Comision 0%

Azi

140.700 €
3 € / mp

De vanzare o parcela de 4.69ha teren arabil,ext ...

Petrești

46.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

42.000 €
33.79 € / mp

Vand teren 1243 mp Puntea de greci

Puntea de Greci

La ~5km distanță

1.243 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

550.000 €
4.66 € / mp

Teren 12 ha de vanzare, Jugureni, Autostrada A1

Jugureni

La ~5km distanță

118.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

300.000 €
24.19 € / mp

Vanzare teren intravilan, iesire autostrada A1, ...

Olteni (Uliești)

La ~5km distanță

12.400 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție

6 luni în urmă
1

26.760 €
10 € / mp

Vand teren intravilan Merii Mogosani jud Dambov ...

Mogoșani

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

6.992 €
0.70 € / mp

Teren extravilan Mogosani, ID: R2868327

Mogoșani

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

19.500 €
10 € / mp

Teren intravilan zona case Merii

Mogoșani

La ~5km distanță

1.950 mp
1.950 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

13.500 €
11.25 € / mp

Teren intravilan lot de casa stradal Merii

Mogoșani

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

13.500 €
12.27 € / mp

Teren intravilan 1100 mp lot de casa stradal Me ...

Mogoșani

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

42.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 4200 mp zona case Merii

Mogoșani

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

15.300 €
14.300 €
24.17 € / mp

Teren 633 mp, ideal magazin/clinica/casa zona M ...

Mogoșani

La ~5km distanță

633 mp
633 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

345.000 €
0.86 € / mp

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

La ~5km distanță

400.000 mp
400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

19.500 €
0.98 € / mp

EXCLUSIVITATE: 20.000 mp teren impadurit langa ...

Vișina

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

220.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare proiect benzinarie, autostrada ...

Vișina

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

345.000 €
0.86 € / mp

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

La ~5km distanță

400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

140.364 €
6 € / mp

Teren extravilan Gaesti

Găești

La ~10km distanță

23.394 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

35.000 €
63.64 € / mp

Teren Intravilan 550 mp

Găești

La ~10km distanță

550 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

280.000 €
102.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Gaesti | 2.730 mp ...

Central, Găești

La ~10km distanță

2.730 mp
2.730 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
63.64 € / mp

Teren Intravilan 550 mp

Central, Găești

La ~10km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

281.688 €
14.52 € / mp

Teren intravilan arabil | Gaesti | 19.000 mp | ...

Central, Găești

La ~10km distanță

19.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

281.688 €
14.52 € / mp

Teren intravilan arabil | Gaesti | 19.000 mp | ...

Central, Găești

La ~10km distanță

19.400 mp
19.400 mp teren