Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
10

28.000 €
3.11 € / mp

Feteni-Valea Mare (DB)-langa Casa bunicilor str ...

Fețeni

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

15.000 €
3.82 € / mp

teren arabil intravilan in suprafata de 3.931 m ...

Valea Mare

La ~5km distanță

3.931 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
5 € / mp

Vand teren Leordeni Arges 5 e mp

Glâmbocata

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

40.000 €
9.96 € / mp

Vand 4000 mp teren intravilan, sat Crangurile d ...

Crângurile

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

67.000 €
8.40 € / mp

AZURA Imobiliare - Teren la DN7 langa Gaesti, C ...

Crângurile

La ~5km distanță

7.976 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

La ~5km distanță

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

95.000 €
0.86 € / mp

Oportunitate de investitie Terenuri cu potentia ...

Crângurile

La ~5km distanță

110.000 mp
110.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

7.500 €

Terenuri de vanzare

Pătroaia-Deal

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

7.000 €
3.09 € / mp

Teren intravilan 2268mp

Potlogeni-Vale

La ~5km distanță

2.268 mp teren
f.s. 1333 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

30.000 €
3.01 € / mp

Teren Budisteni, superb pozitionat pt construct ...

Budișteni

La ~5km distanță

9.975 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

3.300 €
6 € / mp

Vand loturi teren curti-constructii, la Ratesti ...

Rătești

La ~10km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la 2 pasi de autostrada A1

Rătești

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Rătești

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
195.000 €
25.23 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BUC ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp
6.302 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

158.000 €
25.07 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BU ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
13

73.800 €
90 € / mp

Teren intravilan cu vedere spre Lacul Buftea

Mânăstirea

La ~10km distanță

820 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

85.000 €
102.41 € / mp

Priveli?te spre lac.

Mânăstirea

La ~10km distanță

830 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

3 luni în urmă
1

85.000 €
102.41 € / mp

Priveli?te spre lac.

Mânăstirea

La ~10km distanță

830 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

85.000 €
102.41 € / mp

Priveliște spre lac.

Mânăstirea

La ~10km distanță

830 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

85.000 €
102.41 € / mp

Priveli?te spre lac.

Mânăstirea

La ~10km distanță

830 mp
830 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă
2

19.500 €
7.89 € / mp

Teren S= 2473 mp, Leordeni-Glambocata, Arges-id ...

Leordeni

La ~10km distanță

2.473 mp teren
f.s. 13 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

14.500 €
9.67 € / mp

Teren intravilan***1500mp***Leordeni-Arges

Leordeni

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

64.000 €
8 € / mp

Vand teren extravilan viitor intravilan

Leordeni

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

51.000 €
15 € / mp

Vand Teren Intravilan

Leordeni

La ~10km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
14.09 € / mp

Teren de vanzare Ciolcesti 2500 mp

Leordeni

La ~10km distanță

2.484 mp
2.484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

48.000 €
12 € / mp

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges

Leordeni

La ~10km distanță

4.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

14.800 €
14.11 € / mp

Teren parcelat intravilan 1040 mp Cobia, sat Mi ...

Cobia

La ~10km distanță

1.049 mp
1.049 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

32.500 €
34.500 €
7.77 € / mp

Oferta Teren intravilan 4.183 mp Cobia, sat Mis ...

Cobia

La ~10km distanță

4.183 mp
4.183 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

11.000 €
9.66 € / mp

Teren de vanzare, 1139 mp, zona Exterior Vest

Cobia

La ~10km distanță

1.139 mp
1.139 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la drum principal com. Ratesti

Ciupa-Mănciulescu

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții