Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
12 € / mp

Teren in Dragomiresti

Dragomirești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

15 ore în urmă

1.000.000 €

Teren la DN 40.000 mp, intravilan, toate utilit ...

Dragomirești

f.s. 100 m
Agenție

3 luni în urmă
8

831.201 €
989.525 €
21 € / mp

Teren cu potențial industrial și logistic – DN7 ...

Dragomirești

39.581 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

54.000 €
9.27 € / mp

Teren 5825 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

5.825 mp
5.825 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

24.000 €
7.45 € / mp

Teren 3222 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

3.222 mp
3.222 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
4

16.500 €
8.25 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 2000 MP | 700 INTRAVILAN |

Dragomirești

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

16.500 €
25.82 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 639 MP | INTRAVILAN | LA SO ...

Dragomirești

639 mp
639 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

88.000 €
4 € / mp

Inchiriez teren/cladire/hala

Dragomirești

22.000 mp
22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16 €
0.01 € / mp

Teren Priseaca/Dragomiresti

Dragomirești

2.673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

831.201 €
989.525 €

Teren cu poten?ial industrial ?i logistic DN72A ...

Dragomirești

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

17.900 €
5.59 € / mp

Teren de vanzare.3200mp Documente la zi. Anunt ...

Dragomirești

3.200 mp teren
Agenție

Azi
1

1.000.000 €
25 € / mp

Teren la DN 40.000 mp, intravilan, toate utilit ...

Dragomirești

40.000 mp
40.000 mp teren
f.s. 100 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

86.640 €
30 € / mp

Stradal. Intravilan

Decindeni

La ~5km distanță

2.888 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

16.500 €
25.82 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 639 MP | INTRAVILAN | LA SO ...

Râncăciov

La ~5km distanță

639 mp
639 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

16.500 €
8.25 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 2000 MP | 700 INTRAVILAN |

Râncăciov

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 10 m

Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă

14.400 €
3 € / mp

Vand Teren Agricol

Mogoșești

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20 €
0 € / mp

Teren intravilan

Ungureni (Dragomirești)

La ~5km distanță

4.250 mp teren
Agenție

Ieri
2

1.000.000 €
25 € / mp

Teren cu potential la DN 40.000 mp, intravilan, ...

Mănești

La ~5km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
6

5.000 €
4.07 € / mp

Teren 1228 mp intre paduri - o oaza de lini?te ...

Mănești

La ~5km distanță

1.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

10.000 €
2.31 € / mp

Teren agricol pe Valea Dambovitei la Manesti 43 ...

Mănești

La ~5km distanță

4.322 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

63.000 €
94.03 € / mp

Teren intravilan 670mp, Priseaca

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

670 mp
670 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

10 luni în urmă
6

50.000 €
41.67 € / mp

Vanzare teren 1200 mp si casa batraneasca Prise ...

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

210.000 €
37.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 5532 mp, zona Pris ...

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

5.532 mp
5.532 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

36.900 €
69.75 € / mp

Teren intravilan cu PUZ, 529 mp, zona Priseaca

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

529 mp
529 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

20.000 €
10.53 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 1900 mp, zona Pri ...

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

153.000 €
17 € / mp

Teren 9.000 mp in Priseaca Intravilan + Extravi ...

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
4

55.000 €
60.000 €
52.43 € / mp

Teren intravilan, 1.049 mp, zona Priseaca

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

1.049 mp teren
f.s. 21 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 60.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.000 €
54.76 € / mp

Teren de vanzare

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

767 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

51.500 €
30.01 € / mp

Teren intravilan, 1716 mp, zona Priseaca

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

1.716 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
10

27.500 €
61.52 € / mp

Teren intravilan, 447 mp, zona Priseaca

Priseaca, Târgoviște

La ~5km distanță

447 mp teren
f.s. 21 m