Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

984 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

21.000 €
9.13 € / mp

Vand 2300 m2 teren intravilan

Bâldana

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

984 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

13.900 €
1.85 € / mp

Vand teren agricol suprafata 7500 tartasesti st ...

Tărtășești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Extravilan

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

7.200 €
12 € / mp

Tartasesti

Tărtășești

La ~5km distanță

600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
32.09 € / mp

Teren la mai putin de 30 de minute de Bucure?ti

Tărtășești

La ~5km distanță

670 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.580 €
12 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dâmbovița

Tărtășești

La ~5km distanță

2.465 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

34.500 €
57.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Tărtășești

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

29.500 €
11.97 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dambovi?a

Tărtășești

La ~5km distanță

2.465 mp
2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

82.500 €
10.21 € / mp

Teren Ciocanesti 8.083 MP

Urziceanca

La ~5km distanță

8.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare RACARI - Ghergani 2,5 h ...

Ghergani

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

98.000 €
30.93 € / mp

TEREN DE VANZARE COSOBA GIURGIU MILITARI

Cosoba

La ~10km distanță

3.168 mp
3.168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~10km distanță

956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
30 € / mp

Vand teren Cocani Dambovita

Cocani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

18.700 €
46.75 € / mp

Vand teren intravilan

Cocani

La ~10km distanță

400 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.000 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan, comuna Crevedia, jud ...

Cocani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

300.000 €
116.60 € / mp

Vând teren intravilan dublă deschidere din d1A

Cocani

La ~10km distanță

2.573 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

14.200 €
22.26 € / mp

Vand teren in Eden Forest Crevedia

Cocani

La ~10km distanță

638 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

75.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Gulia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
52.97 € / mp

Proprietar, vand 540 mp intravilan, cu utilitat ...

Gulia

La ~10km distanță

472 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

37.600 €
25.84 € / mp

Teren de vanzare, Gulia, complex Eden Forest, d ...

Gulia

La ~10km distanță

1.455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

La ~10km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

171.920 €
40 € / mp

Teren Intravilan Gulia 4298 mp (Ideal Dezvoltar ...

Gulia

La ~10km distanță

4.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

95.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Gulia 3800 mp

Gulia

La ~10km distanță

3.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

24.000 €
44.44 € / mp

Teren intravilan.Utilități - gaze, curent elect ...

Gulia

La ~10km distanță

540 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren Intravilan lângă Pădure – Complex Rudem, ...

Gulia

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții