Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
10

19.900 €
2.44 € / mp

Două terenuri extravilane de vânzare ...

Sita Buzăului

8.157 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

Ieri
7

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sita Buzaului Za ...

Sita Buzăului

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

57.600 €
12 € / mp

Teren de vânzare în Sita Buzăulu ...

Sita Buzăului

4.800 mp teren
Fâneață
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

29.000 €
5.04 € / mp

Teren de vanzare 5,755mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

5.755 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
6

35.500 €
15.48 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Sita Buzăului

2.293 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.500 €
5.03 € / mp

Teren de vanzare 11,435mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

11.435 mp teren
Pădure
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

350.000 €
16.02 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Scrădoasa

La ~5km distanță

21.846 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

27.800 €
38.66 € / mp

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă

14.400 €

FILM! Teren extravilan 682 mp rulota, Floroaia, ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

f.s. 12 m

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

125.000 €
155.000 €
5.72 € / mp

Teren intravilan 21.846mp imprejmuit | Intorsur ...

Exterior Vest, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

21.846 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

14.400 €
130.91 € / mp

FILM! Teren extravilan 682 mp + rulota, Floroai ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

606 m

682 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 14,400 € și 15.600 €
Agenție

9 luni în urmă
7

9.900 €
3.54 € / mp

De vânzare teren extravilan în Î ...

Exterior Nord, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
12

280.000 €
7 € / mp

Teren Intorsura Buzaului Dealul Frumos

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

40.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.700 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 719 mp langa Padure Intorsura ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

35.900 €
29.67 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

1.210 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

14.900 €
6.71 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand teren intravilan 4 parcele de 500 mp fiecc ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

45.000 €
48.23 € / mp

Teren intravilan de vânzare în centru ...

Ultracentral, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

933 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

82.900 €
16.58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Barcani, cu priv ...

Barcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

18.900 €
4.50 € / mp

De vanzare teren par?ial intravilan in Sarama?, ...

Barcani

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.900 €
12.42 € / mp

Teren de vanzare in comuna Barcani!

Barcani

La ~5km distanță

6.837 mp
6.837 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

16.900 €
2.91 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sarama?, pe punc ...

Barcani

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.900 €
3.82 € / mp

De vanzare teren extravilan in Sarama?!

Barcani

La ~5km distanță

6.519 mp
6.519 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

18.900 €
18.09 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Barcan ...

Barcani

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

Ieri
8

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Sita B ...

Zăbrătău

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
8

11.000 €
4.78 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
9

16.900 €
4.97 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

19.900 €
10.39 € / mp

De vânzare teren extravilan în loc. ...

Sărămaș

La ~5km distanță

1.915 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
6

8.500 €
2.58 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
4

85.900 €
8.91 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~5km distanță

9.637 mp teren
Fâneață
Extravilan

Terenuri de vânzare în Sita Buzaului, Județul Covasna

Sita Buzaului, o localitate pitorească din Județul Covasna, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale naturale și atmosfera liniștită, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Sita Buzaului, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte care încep de la 29.000 euro și pot ajunge până la 57.500 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 29% dintre oferte fiind considerate accesibile comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni și prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind între 5 și 50 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Sita Buzaului reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile într-un mediu natural plăcut. Explorează acum oportunitățile de investiție în această zonă!