Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

22.000 €
4 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare

Lisnău-Vale

5.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

21.000 €
7.24 € / mp

Teren extravilan - oportunitate investitie

Lisnău-Vale

2.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

44.170 €
0.70 € / mp

De vânzare 8 parcele de teren extravilan & ...

Măgheruș

La ~5km distanță

63.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

519.030 €
15 € / mp

Teren exceptional Valea Dobarlaului - oportunit ...

Valea Dobârlăului

La ~5km distanță

34.602 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

94.000 €

Teren intravilan 2200 mp in Bicfalau I 30 m fro ...

Bicfalău

La ~5km distanță

f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

20.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Bicfalau

Bicfalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

104.900 €
20.98 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Bicfal ...

Bicfalău

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Dobârlău

La ~5km distanță

730 mp
730 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
27.000 €

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Dobârlău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

25.000 €
4.85 € / mp

Teren de vanzare in Lunca Marcu?ului!

Dobârlău

La ~5km distanță

5.155 mp
5.155 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

11 luni în urmă
7

120.000 €
15.38 € / mp

Teren intravilan 7.800 mp Marcu? sau loturi inc ...

Dobârlău

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

74.700 €
15.79 € / mp

Teren intravilan 4732 mp de vânzare î ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

4.732 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

24.600 €
8.99 € / mp

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2.737 mp
2.737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

9 luni în urmă
5

105.000 €
25.02 € / mp

Teren Intravilan Ideal Pt Casa de Vacanta ,Vale ...

Dobârlău

La ~5km distanță

4.196 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

32.600 €
14.73 € / mp

Teren intravilan, pe 2.213 mp, in Aninoasa, Cov ...

Aninoasa

La ~5km distanță

2.213 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Aninoa ...

Aninoasa

La ~5km distanță

462 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

94.000 €
42.73 € / mp

Teren intravilan 2200 mp in Bicfalau I 30 m fro ...

Ozun

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

31.600 €

FILM! 1.100 mp teren intravilan, construibil, c ...

Ozun

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

104.900 €
20.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Bicfalau!

Ozun

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Ieri
7

172.000 €
2.50 € / mp

5 terenuri agricole de vanzare in Santionlunca!

Ozun

La ~5km distanță

68.800 mp
68.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

354.660 €
6.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare la 3 km de sen ...

Ozun

La ~5km distanță

51.400 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
2

180.000 €
15.25 € / mp

Teren industrial Ozun - Sfântul. Gheorghe ...

Ozun

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

125.000 €
19.84 € / mp

Teren industrial Ozun - Sfântul. Gheorghe ...

Ozun

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții