Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

27.800 €
38.66 € / mp

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Central, Întorsura Buzăului

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.700 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 719 mp langa Padure Intorsura ...

Central, Întorsura Buzăului

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand teren intravilan 4 parcele de 500 mp fiecc ...

Central, Întorsura Buzăului

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

125.000 €
155.000 €
5.72 € / mp

Teren intravilan 21.846mp imprejmuit | Intorsur ...

Exterior Vest, Întorsura Buzăului

21.846 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.600 €
8 € / mp

Teren casuta de vacanta Chirusca (Pirusca) la p ...

Vama Buzăului

La ~10km distanță

3.825 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

117.900 €
25 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Vamă Buzăului

Vama Buzăului

La ~10km distanță

4.716 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

6.400 €
1 € / mp

Teren extravilan 6400mp

Budila

La ~20km distanță

6.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

18.660 €
30 € / mp

Teren de vanzare jud. Covasna

Băcel

La ~20km distanță

622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

69.900 €
12.05 € / mp

Teren 5.800 mp Purcareni curent, gaz, apa / Str ...

Purcăreni

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

203.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare

Prejmer

La ~20km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

35 €
0.02 € / mp

Teren Premium 1500mp Intravilan Stupinii Prejme ...

Stupinii Prejmerului

La ~20km distanță

1.732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.598.400 €
8 € / mp

Teren Strategic 32.5 Ha|Direct la Nod Autostrad ...

Prejmer

La ~20km distanță

324.800 mp
324.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €
68.49 € / mp

Teren Intravilan + casa batraneasca Prejmer

Prejmer

La ~20km distanță

803 mp
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

70.000 €
30.11 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Prejmer

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil bine pozition ...

Prejmer

La ~20km distanță

2.325 mp
2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
13

150.000 €
3 € / mp

Teren intravilan construibil zona rezidentiala ...

Prejmer

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

55.000 €
68.49 € / mp

Teren Intravilan + casa batraneasca Prejmer

Prejmer

La ~20km distanță

803 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.800.000 €
18 € / mp

TEREN INTRAVILAN CONSTRUIBIL - BRASOV-PREJMER

Prejmer

La ~20km distanță

100.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

100.000 €
2 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Prejmer

La ~20km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

69.750 €
30 € / mp

Vand teren intravilan, construibil, utilitati, ...

Prejmer

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 69,750 € și 70.000 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

8 €
0 € / mp

Teren Strategic 32.5 Ha | Direct la Nod Autostr ...

Prejmer

La ~20km distanță

324.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
11 € / mp

Vand teren extravilan Tarlungeni.

Cărpiniș

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

75.900 €
11 € / mp

Teren intre Carpinis si Prejmer - 6900 mp, 11 E ...

Cărpiniș

La ~20km distanță

6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5 €
0 € / mp

Vand teren extravilan

Cărpiniș

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
57.47 € / mp

Teren Intravilan langa padure Curent & Apa GRAT ...

Central, Covasna

La ~20km distanță

522 mp
522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
11

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil asfalt utilit ...

Lunca Calnicului

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 5000 mp construibil zona rezid ...

Lunca Calnicului

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati cen ...

Lunca Calnicului

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati cen ...

Lunca Calnicului

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

45.900 €
48.600 €
75.49 € / mp

Teren 608 mp Izvor Tarlungeni- utilita?i la ter ...

Tărlungeni

La ~25km distanță

608 mp
608 mp teren