Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

43.530 €
30 € / mp

Teren de 1451 mp cu utilitati - Haghig, jud. C ...

Hăghig

1.451 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vânzare 17 parcele de teren exravilan & ...

Hăghig

83.100 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vânzare 17 parcele de teren exravilan & ...

Hăghig

83.100 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

36.999 €
24.98 € / mp

Teren de vânzare - 1481mp, Haghig - Covasna

Hăghig

1.481 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vanzare 17 parcele de teren exravilan in Hag ...

Hăghig

83.100 mp
83.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

465.000 €
32.18 € / mp

Vanzare teren intravilan industrial, DN 13, 14. ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

465.000 €
32.18 € / mp

Teren intravilan industrial, DN 13, 14.450 mp, ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp
14.450 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Feldioara

La ~5km distanță

18.000 mp
18.000 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
4

221.053 €
23 € / mp

Teren 9611 mp DN13 in zona Leier - Feldioara # ...

Feldioara

La ~5km distanță

9.611 mp
9.611 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

361.250 €
25 € / mp

Teren cu PUZ industrial la DN 13

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

48.990 €
30 € / mp

Teren De Vanzare Feldioara Utilitati In Apropie ...

Feldioara

La ~5km distanță

1.633 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

48.990 €
30 € / mp

Teren De Vanzare Feldioara Utilitati In Apropie ...

Feldioara

La ~5km distanță

1.633 mp
1.633 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

48.990 €

Teren De Feldioara Utilitati In Apropiere

Feldioara

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

60.432 €
24 € / mp

2 Parcele in Rotbav cu deschidere la DN si la l ...

Feldioara

La ~5km distanță

2.518 mp
2.518 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

627.000 €
9.50 € / mp

Teren Feldioara cu deschidere la DN 13

Feldioara

La ~5km distanță

66.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 627,000 € și 712.500 €
Agenție

6 luni în urmă
4

1.512.000 €
14 € / mp

Ideal Investitie - 10HA teren industrial cu des ...

Feldioara

La ~5km distanță

108.000 mp teren
f.s. 240 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
3

130.000 €
3.02 € / mp

VAND TEREN ARABIL 3 HA SI PASUNE 1,3 HA IN FELD ...

Feldioara

La ~5km distanță

43.000 mp teren
f.s. 163 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

655.004 €
10.99 € / mp

Teren Industrial DN 13 | BV - Feldioara - COMIS ...

Feldioara

La ~5km distanță

59.600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

750.000 €
12.50 € / mp

Teren Industrial

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

161.000 €
7 € / mp

Teren cu front la DN13 spre Feldioara.

Feldioara

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

3.630.000 €
3.30 € / mp

Teten 120 ha agricol compact.

Feldioara

La ~5km distanță

f.s. 1000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
15 € / mp

Teren industrial Feldioara cu front generos la ...

Feldioara

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

930.000 €
15.50 € / mp

Teren Industrial Olympus DN13

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

4.752.620 €
20 € / mp

Teren intravilan

Feldioara

La ~5km distanță

237.631 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

229.060 €
4 € / mp

Teren agricol 57265 mp. Feldioara cu potential ...

Feldioara

La ~5km distanță

57.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

158.400 €

Teren intravilan 7.200 mp Feldioara (Bra?ov)

Feldioara

La ~5km distanță

f.s. 45 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500.000 €
10 € / mp

TEREN DE VANZARE IN FELDIOARA TOTAL 15 ha JUD B ...

Feldioara

La ~5km distanță

150.000 mp
150.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

158.400 €
22 € / mp

Teren intravilan 7.200 mp Feldioara (Brasov)

Feldioara

La ~5km distanță

7.200 mp
7.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

300.000 €
5,000.00 € / mp

VAND TEREN AGRICOL 6 HA IRIGABIL SI NEINUNDABIL ...

Feldioara

La ~5km distanță

60 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

368.400 €
12 € / mp

Oportunitate INVESTIȚIE INDUSTRIALĂ/COMERCIALĂ

Feldioara

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Construcții