Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
10

8.900 €
3.02 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Dalnic ...

Dalnic

2.951 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
3

19.900 €
15.31 € / mp

De vânzare teren intravilan în Dalnic ...

Dalnic

1.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

90.000 €
4,500.00 € / mp

De vânzare pădure mixtă în ...

Dalnic

20 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

114.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă

114.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă

139.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

f.s. 60 m
Agenție

3 luni în urmă
7

100.000 €
1 € / mp

Padure mixta de vanzare in Dalnic!

Dalnic

100.000 mp
100.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~5km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

18.000 €
3,600.00 € / mp

De vânzare o pășune la 5 km de C ...

Cernat

La ~5km distanță

5,5 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

135.000 €
18 € / mp

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

Film! 2.700 mp:refugiu al linistii si oportunit ...

Cernat

La ~5km distanță

2.660 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

150.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

4 săptămâni în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

0 €

Proprietar vand Teren la Lac Padureni , Jud. Co ...

Pădureni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

44.900 €
16.79 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Pădureni

La ~5km distanță

2.675 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
1.80 € / mp

5 Ha | Teren extravilan | Langa Fabrica Reci

Moacșa

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

77.000 €
1.68 € / mp

De vanzare teren arabil 4,58 ha, Moac?a, Covasn ...

Moacșa

La ~5km distanță

45.800 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
18,000.00 € / mp

5 Ha | Teren extravilan | Langa Fabrica Reci

Moacșa

La ~5km distanță

5 mp
5 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

25.000 €

FILM!Teren intravilan,remarcabil areal,lacul Pa ...

Moacșa

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție

2 luni în urmă
10

23.500 €
29.97 € / mp

FILM!Teren intravilan,remarcabil areal,lacul Pa ...

Moacșa

La ~5km distanță

784 mp
784 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,500 € și 25.000 €
Agenție

10 luni în urmă
10

275.000 €
11 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Moac&# ...

Moacșa

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

41.500 €

FILM!Terenuri intravilane,3 parcele, remarcabil ...

Moacșa

La ~5km distanță

f.s. 86 m
Agenție

2 luni în urmă
9

44.900 €
16.79 € / mp

Teren par?ial intravilan de vanzare in Padureni ...

Moacșa

La ~5km distanță

2.675 mp
2.675 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

14.640 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Moac?a, in aprop ...

Moacșa

La ~5km distanță

366 mp
366 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

8.900 €
10.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Le&#53 ...

Leț

La ~10km distanță

816 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

158.290 €
55 € / mp

Două terenuri intravilane de vânzare ...

Reci

La ~10km distanță

2.878 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

194.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Reci

La ~10km distanță

74.615 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
9

10.000 €
3.33 € / mp

TEREN AGRICOL EXTRAVILAN - RECI - COVASNA

Reci

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 8.8800001144409 m
Extravilan
Agricol