Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

9 luni în urmă
1

78.000 €
20 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIE- de vanzare TEREN INTRAVI ...

Comandău

La ~5km distanță

3.900 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
5

200.000 €
18.53 € / mp

Comandau: Teren Intravilan cu Potențial Ui ...

Comandău

La ~5km distanță

10.791 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

99.999 €
30.14 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Comandău

La ~5km distanță

3.318 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

80.000 €
1.698.000 €
1.99 € / mp

OPORTUNITATE IN INIMA NATURII-Teren intravilan, ...

Comandău

La ~5km distanță

40.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

16.500 €
22 € / mp

OPORTUNITATE EXCELENTA-de vanzare teren intravi ...

Comandău

La ~5km distanță

750 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

78.000 €
20 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIE- de vânzare TEREN INTRAV ...

Comandău

La ~5km distanță

3.900 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
80.000 €
20 € / mp

PARCELE DE VANZARE, pe malul raului BASCA, COMA ...

Comandău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
40 € / mp

PARCELE DE VÂNZARE, pe malul râului BÂSCA, COMA ...

Comandău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

85.800 €
15.60 € / mp

FILM! Context favorabil:Teren intravilan, 5.500 ...

Comandău

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
13

13.500 €
2.70 € / mp

Teren extravilan 5000 MP Comandau

Comandău

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

42.000 €
6.46 € / mp

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Păpăuți

La ~10km distanță

6.500 mp teren
f.s. 240 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

900mp teren intravilan, cu paramentri de constr ...

Păpăuți

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

63.920 €
18.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în P&#259 ...

Păpăuți

La ~10km distanță

3.382 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă

42.000 €

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Păpăuți

La ~10km distanță

f.s. 240 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
57.47 € / mp

Teren Intravilan langa padure Curent & Apa GRAT ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

522 mp
522 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

88.000 €
6.29 € / mp

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Periferie, Covasna

La ~10km distanță

14.000 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

48.830 €
38 € / mp

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Sud-Est, Covasna

La ~10km distanță

1.285 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

85.250 €
22 € / mp

De vânzare teren intravilan în Covasn ...

Periferie, Covasna

La ~10km distanță

3.875 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

46.992 €
11 € / mp

Teren investiție, 4272 mp , front 27 ml la ...

Vest, Covasna

La ~10km distanță

4.272 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
5

27.900 €
34.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Covasna!

Central, Covasna

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

72.000 €
34.97 € / mp

FILM! Teren 2.059 mp, intravilan, in zona de ca ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

2.059 mp
2.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
57.47 € / mp

Teren Intravilan langa padure Curent & Apa GRAT ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

522 mp
522 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

88.000 €

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

f.s. 49 m
Agenție

1 lună în urmă
3

27.700 €
3.90 € / mp

Teren 7.102 mp Covasna Ideal pentru cabana / ca ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

7.102 mp
7.102 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

72.000 €

FILM! Teren 2.059 mp, intravilan, in zona de ca ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.700 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 719 mp langa Padure Intorsura ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~20km distanță

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

125.000 €
155.000 €
5.72 € / mp

Teren intravilan 21.846mp imprejmuit | Intorsur ...

Exterior Vest, Întorsura Buzăului

La ~20km distanță

21.846 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

27.800 €
38.66 € / mp

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~20km distanță

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand teren intravilan 4 parcele de 500 mp fiecc ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

45.000 €
64.29 € / mp

Zona mirifica Teren la munte cu priveliste spre ...

Gura Siriului

La ~30km distanță

700 mp teren