Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

32.591 €
23 € / mp

Teren intravilan Valea Dacilor 23 euro mp

Valea Dacilor

1.417 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Valea Dacilor

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

32.000 €
39.000 €
41.50 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Dacilor

Valea Dacilor

771 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

703 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
4

60.000 €
30 € / mp

Teren Siminoc, jud Constanta

Siminoc

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

115.000 €
1,074.77 € / mp

De vânzare teren + casa batraneasca in localita ...

Siminoc

La ~5km distanță

2.041 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

129.400 €
100 € / mp

Se vinde LOT 1 cu suprafata de 1294 mp

Castelu

La ~5km distanță

1.294 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
1

21.600 €
18 € / mp

Teren intravilan, 1200mp, front stradal 11m,Cas ...

Castelu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
11

150.000 €
5 € / mp

Medgidia -Teren 3 ha , deschidere la DN 22C , v ...

Central, Medgidia

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

605.000 €
5,707.55 € / mp

pasune 106 ha, cea mai mare parcela 46 ha

Medgidia

La ~5km distanță

106 mp teren
Pășune
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

250.000 €
19.83 € / mp

Teren + Casa de vanzare Medgidia zona Cimentu, ...

Central, Medgidia

La ~5km distanță

12.604 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

3.300.000 €
65.21 € / mp

Teren & Hale de Vanzare - 5 HA - Medgidia

Nord, Medgidia

La ~5km distanță

50.603 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

144.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 8.000

Central, Medgidia

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

90.000 €
18 € / mp

Teren de vanzare Medgidia

Exterior Vest, Medgidia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

44.000 €
47.46 € / mp

Teren intravilan Valea Dacilor Medgidia

Central, Medgidia

La ~5km distanță

927 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

8.900 €
17.80 € / mp

Vand teren 500 mp Satu Nou

Central, Medgidia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Azi
2

12.000 €
24 € / mp

Vand teren Satu Nou

Central, Medgidia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Azi
8

15.200 €
15.20 € / mp

Teren intravilan

Central, Medgidia

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Central, Medgidia

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

108.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan

Poarta Albă

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
3

12.000 €
18.49 € / mp

Teren intravilan constructii Nisipari Constanta

Poarta Albă

La ~5km distanță

649 mp
649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.000 €
35.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 513 mp, rural

Poarta Albă

La ~5km distanță

513 mp
513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

2.650.000 €
25 € / mp

Teren intravilan industrial

Poarta Albă

La ~5km distanță

106.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

48.000 €
12 € / mp

Teren 4000mp cu livada de visini

Poarta Albă

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

19.500 €
37.94 € / mp

Vand teren intravilan!

Poarta Albă

La ~5km distanță

514 mp
514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

19.500 €
39 € / mp

Vand teren intravilan in Poarta Alba

Poarta Albă

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
60 € / mp

Vand teren+proiect casa p+1E

Poarta Albă

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

12.000 €
25.53 € / mp

Nazarcea - Calea Ovidiu oportunitate investi?ie

Poarta Albă

La ~5km distanță

470 mp
470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

19.992 €
39.98 € / mp

Teren Poarta Alba 16800euro+tva

Poarta Albă

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Terenuri de vânzare în Valea Dacilor, Județul Constanța

Valea Dacilor, situată în Județul Constanța, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, dar accesibil, perfect pentru construcții rezidențiale sau de vacanță. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 32.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 45 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 80 de zile, indicând o piață activă.

Valea Dacilor reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Valea Dacilor!