Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 ore în urmă

35.000 €
10 € / mp

Teren intravilan centru sat Tataru comuna Coman ...

Tătaru

3.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

25.000 €
3.13 € / mp

teren cu casa demolabila

General Scărișoreanu

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

15.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan

Arsa

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

95.000 €
10.56 € / mp

Urgent-Vand teren intravilan,9000 mp -Albesti/C ...

Albești

La ~10km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

15.000 €
18.56 € / mp

Teren intravilan

Albești

La ~10km distanță

808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

20.220 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan Pecineaga 1000 mp

Pecineaga

La ~10km distanță

1.011 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

10.000 €
20 € / mp

Vand teren 500m intravilan Com. Pecineaga

Pecineaga

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.064 €
21.47 € / mp

Teren intravilan de vanzare!

Dulcești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

0 €

Teren intravilan Topraisar

Topraisar

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

8.400 €
14 € / mp

Teren intravilan 600m

Topraisar

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

16.500 €
32.16 € / mp

Vand teren intravilan

Topraisar

La ~15km distanță

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

37.000 €
37 € / mp

vanzare teren intravilan in limanu, jud.constan ...

Limanu

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

69.500 €
69.50 € / mp

TEREN LIMANU INTRAVILAN jud Constanta Pozitie e ...

Limanu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

84.000 €
28 € / mp

Vama Veche teren de vanzare 3.000 mp la DN 39, ...

Limanu

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

95.000 €
137.68 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 690mp Vama Veche

Limanu

La ~15km distanță

690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

177.760 €
160 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vama Veche in ap ...

Limanu

La ~15km distanță

1.111 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

68.900 €
129.76 € / mp

Vand teren construibil Vama Veche -530 mp

Limanu

La ~15km distanță

531 mp
531 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

365.000 €
243.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Vama Veche, 150 m de ...

Limanu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
87.38 € / mp

Teren constructie comuna Limanu ,- Mangalia

Limanu

La ~15km distanță

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

68.900 €
129.76 € / mp

Vand teren Vama Veche-CONSTRUIBIL-530mp

Limanu

La ~15km distanță

531 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
4

7.800 €
13 € / mp

Vand teren intravilan

Biruința

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

400.000 €
40 € / mp

2 loturi intravilane, poziție excepțională – la ...

23 August

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

219.132 €
36 € / mp

vanzare teren

23 August

La ~20km distanță

6.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
16

42.000 €
105 € / mp

Loturi teren intravilan – Malul Mării – 23 Augu ...

23 August

La ~20km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
10 € / mp

Teren 7500 mp la asfalt in 23 August

23 August

La ~20km distanță

7.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
4

25.000 €
25 € / mp

Lotizare facuta de primaria 23august

23 August

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

6.500.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare - 10 hectare compacte - intrav ...

23 August

La ~20km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

65.977 €
11.17 € / mp

Teren intravilan in Com.Mereni

Mereni

La ~20km distanță

5.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

26.500 €
19.49 € / mp

Teren intravilan construibil

Mereni

La ~20km distanță

1.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50.000 €
2.19 € / mp

Vand livada 2,28 ha cu cais si piersic Mereni, ...

Mereni

La ~20km distanță

22.800 mp teren