Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

44.000 €
47.46 € / mp

Teren intravilan Valea Dacilor Medgidia

Central, Medgidia

927 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

8.900 €
17.80 € / mp

Vand teren 500 mp Satu Nou

Central, Medgidia

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

250.000 €
19.83 € / mp

Teren + Casa de vanzare Medgidia zona Cimentu, ...

Central, Medgidia

12.604 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

90.000 €
18 € / mp

Teren de vanzare Medgidia

Exterior Vest, Medgidia

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

129.400 €
100 € / mp

Se vinde LOT 1 cu suprafata de 1294 mp

Castelu

La ~5km distanță

1.294 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15.500 €
31 € / mp

Vand Loc de casa

Cuza Vodă

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

32.000 €
39.000 €
41.50 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Dacilor

Valea Dacilor

La ~5km distanță

771 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

65.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan Cernavoda

Mircea Vodă

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

108.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan

Poarta Albă

La ~10km distanță

3.600 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.000 €
35.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 513 mp, rural

Poarta Albă

La ~10km distanță

513 mp
513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

2.650.000 €
25 € / mp

Teren intravilan industrial

Poarta Albă

La ~10km distanță

106.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

20.000 €
39.92 € / mp

Vand teren Poarta Alba Zona D

Poarta Albă

La ~10km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

19.500 €
39 € / mp

Vand teren intravilan in Poarta Alba

Poarta Albă

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

17.000 €
69.39 € / mp

Vand teren in poarta alba

Poarta Albă

La ~10km distanță

245 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

200.000 €
10 € / mp

Proprietate cu potential exceptional de investi ...

Poarta Albă

La ~10km distanță

20.000 mp teren
f.s. 250 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

10.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 500 mp | utilitati | ideal cas ...

Poarta Albă

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

60.000 €
30 € / mp

Teren Siminoc, jud Constanta

Siminoc

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

115.000 €
1,074.77 € / mp

De vânzare teren + casa batraneasca in localita ...

Siminoc

La ~10km distanță

2.041 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan Cernavoda

Gherghina

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

128.000 €
16 € / mp

Teren extravilan 8000 m2

Nazarcea

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

35.080 €
5 € / mp

Teren 7.061 mp de vanzare Dropia, Tortomanu | 5 ...

Tortoman

La ~10km distanță

7.016 mp
7.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

500.000 €
250 € / mp

Fabrica de morărit grau porumb

Tortoman

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.500 €
1.46 € / mp

Teren agricol de 12700 mp cu direct access DC11 ...

Central, Murfatlar

La ~15km distanță

12.700 mp
12.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

93.000 €
10.72 € / mp

Teren intravilan, 8677 mp, direct acces DN3

Central, Murfatlar

La ~15km distanță

8.677 mp
8.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

43.200 €
60 € / mp

Teren intrevilan 720 mp

Exterior Vest, Murfatlar

La ~15km distanță

720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
375 € / mp

Teren zona Baba Novac

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

23.900 €
29.58 € / mp

Vând teren intravilan în comuna Peștera, județu ...

Peștera

La ~15km distanță

808 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250.000 €
2.78 € / mp

De vanzare ferma comuna Pestera, judetul Consta ...

Peștera

La ~15km distanță

90.000 mp teren