Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 4
Agenție

Azi
2

12.000 €
24 € / mp

Vand teren Satu Nou

Central, Medgidia

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

44.000 €
47.46 € / mp

Teren intravilan Valea Dacilor Medgidia

Central, Medgidia

927 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

8.900 €
17.80 € / mp

Vand teren 500 mp Satu Nou

Central, Medgidia

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

3.300.000 €
65.21 € / mp

Teren & Hale de Vanzare - 5 HA - Medgidia

Nord, Medgidia

50.603 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

605.000 €
5,707.55 € / mp

pasune 106 ha, cea mai mare parcela 46 ha

Medgidia

106 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

144.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 8.000

Central, Medgidia

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Central, Medgidia

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

250.000 €
19.83 € / mp

Teren + Casa de vanzare Medgidia zona Cimentu, ...

Central, Medgidia

12.604 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

90.000 €
18 € / mp

Teren de vanzare Medgidia

Exterior Vest, Medgidia

5.000 mp teren
Agenție

Azi
8

15.200 €
15.20 € / mp

Teren intravilan

Central, Medgidia

1.000 mp
1.000 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
11

150.000 €
5 € / mp

Medgidia -Teren 3 ha , deschidere la DN 22C , v ...

Central, Medgidia

30.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

129.400 €
100 € / mp

Se vinde LOT 1 cu suprafata de 1294 mp

Castelu

La ~5km distanță

1.294 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

21.600 €
18 € / mp

Teren intravilan, 1200mp, front stradal 11m,Cas ...

Castelu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

17.000 €

Teren intravilan de vanzare Satu Nou - Mircea V ...

Satu Nou (Mircea Vodă)

La ~5km distanță

f.s. 25 m

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15.500 €
31 € / mp

Vand Loc de casa

Cuza Vodă

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

32.000 €
39.000 €
41.50 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Dacilor

Valea Dacilor

La ~5km distanță

771 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

703 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

32.591 €
23 € / mp

Teren intravilan Valea Dacilor 23 euro mp

Valea Dacilor

La ~5km distanță

1.417 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

703 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

12.000 €
18.49 € / mp

Teren intravilan constructii Nisipari Constanta

Nisipari

La ~10km distanță

649 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
10.34 € / mp

Mircea Voda, jud. Constan?a, 2900 mp intravilan ...

Mircea Vodă

La ~10km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

65.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan Cernavoda

Mircea Vodă

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

108.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan

Poarta Albă

La ~10km distanță

3.600 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
3

12.000 €
18.49 € / mp

Teren intravilan constructii Nisipari Constanta

Poarta Albă

La ~10km distanță

649 mp
649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.000 €
35.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 513 mp, rural

Poarta Albă

La ~10km distanță

513 mp
513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

2.650.000 €
25 € / mp

Teren intravilan industrial

Poarta Albă

La ~10km distanță

106.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

48.000 €
12 € / mp

Teren 4000mp cu livada de visini

Poarta Albă

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

19.500 €
37.94 € / mp

Vand teren intravilan!

Poarta Albă

La ~10km distanță

514 mp
514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

19.500 €
39 € / mp

Vand teren intravilan in Poarta Alba

Poarta Albă

La ~10km distanță

500 mp teren

Terenuri de vânzare în Medgidia, Județul Constanța

Medgidia, situată în Județul Constanța, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la drumuri naționale și fiind aproape de orașe importante din regiune. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte ce încep de la 4.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 500.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 8.929 euro/m² pentru terenuri în zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân disponibile pe piață pentru o medie de 86 de zile, indicând o activitate moderată în sector.

Medgidia reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri la prețuri accesibile, având în vedere potențialul de dezvoltare al zonei. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!