Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

15.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan

Arsa

20.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

20.220 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan Pecineaga 1000 mp

Pecineaga

La ~5km distanță

1.011 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

10.000 €
20 € / mp

Vand teren 500m intravilan Com. Pecineaga

Pecineaga

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

95.000 €
10.56 € / mp

Urgent-Vand teren intravilan,9000 mp -Albesti/C ...

Albești

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

15.000 €
18.56 € / mp

Teren intravilan

Albești

La ~5km distanță

808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

69.500 €
69.50 € / mp

TEREN LIMANU INTRAVILAN jud Constanta Pozitie e ...

Limanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

37.000 €
37 € / mp

vanzare teren intravilan in limanu, jud.constan ...

Limanu

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

84.000 €
28 € / mp

Vama Veche teren de vanzare 3.000 mp la DN 39, ...

Limanu

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

68.900 €
129.76 € / mp

Vand teren Vama Veche-CONSTRUIBIL-530mp

Limanu

La ~10km distanță

531 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

95.000 €
137.68 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 690mp Vama Veche

Limanu

La ~10km distanță

690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

68.900 €
129.76 € / mp

Vand teren construibil Vama Veche -530 mp

Limanu

La ~10km distanță

531 mp
531 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

177.760 €
160 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vama Veche in ap ...

Limanu

La ~10km distanță

1.111 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
87.38 € / mp

Teren constructie comuna Limanu ,- Mangalia

Limanu

La ~10km distanță

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

365.000 €
243.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Vama Veche, 150 m de ...

Limanu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.096 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare!

Dulcești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

2.000.000 €
3.000.000 €
2,000.00 € / mp

TEREN LA BUZA MARİİ

Central, Saturn

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

1.800.000 €
219.51 € / mp

Investiție Premium! Complex Turistic în Venus ...

Central, Venus

La ~10km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

100.000 €
100 € / mp

Vand teren intravilan Venus, 1000mp, langa Vila ...

Central, Venus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
89.29 € / mp

Teren Intravilan 1400 mp Venus

Central, Venus

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

100.000 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1000 m2 in Venus - Jud. Consta ...

Central, Venus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.800.000 €
2.000.000 €
219.51 € / mp

Oportunitate! Complex Turistic in Venus 8.200 m ...

Mangalia

La ~10km distanță

8.200 mp
8.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

27.000 €
0.90 € / mp

Vand teren extravilan

Mangalia

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

119.900 €
126.000 €
142.74 € / mp

Teren la mare, intravilan cu parcela 840 mp

Mangalia

La ~10km distanță

840 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 119,900 € și 126.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
331.92 € / mp

Teren intravilan 708 mp Mangalia zona Dobrogea ...

Central, Mangalia

La ~10km distanță

708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
13

44.000 €
55.000 €
88 € / mp

Teren JUPITER–str FERDINAND colț cu st CAROL-ve ...

Central, Mangalia

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

450 €
0.66 € / mp

Investitie rara la 2 pasi de Portul Turistic Ma ...

Exterior Vest, Mangalia

La ~10km distanță

686 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
5

170 €
0.40 € / mp

Teren 420 mp, zona centrala Mangalia

Central, Mangalia

La ~10km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.000.000 €
600 € / mp

Teren 5000 mp faleza litoral Marea Neagra

Est, Mangalia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

212.500 €
50 € / mp

Teren intravilan ocazie Mangalia 4250mp €50

Vest, Mangalia

La ~10km distanță

4.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

100 €
0.10 € / mp

Teren Mangalia!rate

Sud, Mangalia

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții