Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

1.550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Tauti, Cluj.

Tăuți

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

120 €
0.04 € / mp

vand teren tauti cluj

Tăuți

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

64.800 €
150 € / mp

Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin ...

Florești

La ~5km distanță

3 camere
432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
50.000 €
70 € / mp

Vand teren pentru o casa de vis 70 euro MP

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

29.500 €
17.35 € / mp

Teren intravilan 1700 mp Certificat de Urbanism

Florești

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

150.000 €
52.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona Terra

Florești

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

144.000 €
36 € / mp

Teren Jucu de Mijloc

Florești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

10.000 €
1.16 € / mp

Teren Agricol Baba Novac Ardud

Florești

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

90.000 €
180 € / mp

Teren Floresti parcela 500 mp

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

290.880 €
16,160.00 € / mp

Teren de vanzare

Florești

La ~5km distanță

18 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

279.500 €
65 € / mp

Teren intravilan Valea Garbaului Floresti

Florești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

0 €

Vind teren Marisel

Florești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

62.000 €
99.52 € / mp

Teren intravilan 623 mp Valea Sanaslaului

Florești

La ~5km distanță

623 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

63.000 €
68.48 € / mp

Teren intravilan Salicea 1035 mp

Sălicea

La ~5km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

31.600 €
4 € / mp

Vand Teren Extravilan Ciurila cu CF tip padure ...

Sălicea

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

165.600 €
69 € / mp

Vand parcele de 1200mp, teren intravilan

Sălicea

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.500 €
119.50 € / mp

Vand teren intravilan in Salicea sau schimb cu ...

Sălicea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

113.750 €
35 € / mp

teren de vanzare in Salicea,jud.Cluj

Sălicea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

95.000 €
86.36 € / mp

Teren de vanzare intravilan Salicea 1100 MP

Sălicea

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
16 € / mp

De vanzare teren cu front la , LAC.

Florești, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

42.000 €
10 € / mp

Teren extravilan, Lacurile din Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95.000 €
43.18 € / mp

Vand teren Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

95.000 €
95 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 1000-1200 mp, cu ...

Ciurila

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren