Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

465.000 €
15 € / mp

Teren de exceptie 3,1 ha intravilan | Panorama, ...

Șardu

31.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

29.000 €
10 € / mp

Teren 2.700 mp, plan, aproape de A3, ideal inve ...

Șardu

2.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
4

33.000 €
15 € / mp

Teren zona com. Sanpaul, jud. Cluj

Sânpaul

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

53.200 €
35.47 € / mp

Teren de vanzare intravilan, 1500mp, Sanpaul!

Sânpaul

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

33.000 €
15 € / mp

Teren zona com. Sanpaul, jud. Cluj

Sânpaul

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

27.000 €
10 € / mp

Teren 2.700 mp, plan, aproape de A3, ideal inve ...

Sânpaul

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

66.650 €
25 € / mp

Teren de vanzare, Sanpaul, Jud. Cluj

Sânpaul

La ~5km distanță

2.666 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
6

33.000 €
15 € / mp

Teren 2200mp, F-27m, utilitati, com.Sanpaul, sa ...

Sânpaul

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

205.000 €
22.04 € / mp

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaiesti pentru con ...

Sânpaul

La ~5km distanță

9.300 mp
9.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

66.650 €

Teren de vanzare, Sanpaul, Jud. Cluj

Sânpaul

La ~5km distanță

f.s. 6 m
Agenție

9 luni în urmă
3

30.625 €
25 € / mp

195309-Teren de vanzare, Com. Garbau, Cluj

Gârbău

La ~5km distanță

1.225 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

94.500 €
15 € / mp

Teren in suprafata de 6300 mp extravilan in Gar ...

Gârbău

La ~5km distanță

6.300 mp teren
f.s. 80 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

288.222 €
18.25 € / mp

Oportunitate de investitie!Teren 11416mp intrav ...

Gârbău

La ~5km distanță

15.793 mp
15.793 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

500.000 €
115.74 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan cu casa - 4320mp - ...

Gârbău

La ~5km distanță

4.320 mp
4.320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Inchiriez teren extravilan 7000mp!

Gârbău

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Gârbău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

3.529 €
1.01 € / mp

Vand livada de pruni la Barlea , Com. Cornesti

Cornești

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

530.000 €
122.69 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan - 4.320 mp - (S+P+ ...

Nădășelu

La ~5km distanță

4.320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

50.000 €
17.86 € / mp

Teren situat in Nadaselu cu PUZ in lucru pentru ...

Nădășelu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
1

205.000 €

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaie?ti pentru con ...

Nădășelu

La ~5km distanță

f.s. 75 m
Agenție

2 luni în urmă
8

50 €
0.05 € / mp

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

127.500 €
25 € / mp

Teren intravilan in Mera cu acces la D.N.1F

Mera

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

La ~10km distanță

1.719 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €

Opprtunitate de investi?ie! Teren intravilan in ...

Mera

La ~10km distanță

f.s. 50 m
Agenție

10 luni în urmă
5

99.000 €
45 € / mp

Teren pentru 2 case in Mera

Mera

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

99.999 €
19.61 € / mp

Teren intravilan, 5100 mp, toate utilitatile tr ...

Mera

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

45.050 €
15.53 € / mp

Teren extravilan 2900mp și 14ml front zona Sali ...

Săliștea Nouă

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

195.000 €
65 € / mp

Teren intravilan,3000 mp,front 30ml,Salistea No ...

Săliștea Nouă

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 30 m
Agricol