Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

66.700 €
23 € / mp

TEREN EXTRAVILAN DE VANZARE | 23 EURO/MP | 2900 ...

Sânnicoară

2.900 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
26.32 € / mp

Teren 3800 mp Sânnicoară – utilități, potențial ...

Sânnicoară

3.800 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

499.000 €
124.75 € / mp

Teren pentru dezvoltare industrială S&#226 ...

Sânnicoară

4.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

1.035.000 €
155.17 € / mp

Teren pentru constructie hala industriala in zo ...

Sânnicoară

6.670 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

1.077.000 €
161.95 € / mp

Teren industrial cu PUZ

Sânnicoară

6.650 mp teren
f.s. 36 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
2

58.564 €
48.400 €
147.15 € / mp

Teren intravilan, 398 mp, Jud.Cluj, Loc. Sannic ...

Sânnicoară

398 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

950.000 €
95.96 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Sânnicoară

9.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

480.000 €
120 € / mp

Teren industrial de vanzare in Apahida

Sânnicoară

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

1.996.500 €
181.50 € / mp

Teren cu PUZ 11.000 mp 12 parcele pentru Case/D ...

Sânnicoară

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

140.000 €
100 € / mp

196264-Teren de vanzare, Sannicoara, Cluj

Sânnicoară

1.400 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
4

459.000 €
85 € / mp

Teren Sannicoara, UTR IDe9-unitati industriale, ...

Sânnicoară

5.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

68.000 €
130.77 € / mp

De vanzare 4 parcele de teren intravilan in San ...

Sânnicoară

520 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

1.126.400 €
100 € / mp

De vanzare teren industrial cu PUZ aprobat

Sânnicoară

11.264 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.900 €
72.64 € / mp

Teren de 1100 mp in Sannicoara

Sânnicoară

1.100 mp
1.100 mp teren
f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

95.000 €
95 € / mp

Teren Sannicoara - Strada Sperantei

Sânnicoară

1.000 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

1.800.000 €
209.30 € / mp

Teren 8600 mp Intravilan – Parcul Industrial NE ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
113.85 € / mp

Teren cu priveliste, utilitati, 527mp, zona Dez ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

527 mp
527 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
8

100.000 €
166.67 € / mp

Teren extravilan, Hala 100 mp, teren 600 mp, ac ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
f.s. 1 m

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

2.199.900 €
130.49 € / mp

Teren industrial cu PUZ, zona Someșeni, UTR Ei*

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

16.859 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
12

475.000 €
104.63 € / mp

Oportunitate investiție Teren parcelat cu autor ...

Dezmir

La ~5km distanță

4.540 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 475,000 € și 499.990 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

79.990 €
74.990 €
86.76 € / mp

Teren 922 mp cu autorizatie de construire

Dezmir

La ~5km distanță

922 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

500.000 €
98 € / mp

Teren cu autorizatie constructie pentru 10 case ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.102 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

10 luni în urmă
1

161.000 €
100 € / mp

De Vanzare! Teren intravilan, construibil, 1610 ...

Dezmir

La ~5km distanță

1.610 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.966.250 €
121.59 € / mp

Teren langa nodul de la intrare in Dezmir!

Dezmir

La ~5km distanță

16.171 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

450.000 €
80.36 € / mp

Teren de 5600mp, 8 parcele pentru case individu ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

102.000 €
30 € / mp

vand teren intravilan intabulat unic proprietar ...

Dezmir

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

232.000 €
40 € / mp

Oportunitate investitie, teren 5800 MP/32 ML, D ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

87.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan intabulat singur propriet ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

69.900 €
119.69 € / mp

Teren cu toate utilitatile 584 mp, Dezmir zona ...

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

70.000 €
119.86 € / mp

Teren Intravilan, Dezmir, 584 mp

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Sânnicoara, Județul Cluj

Sânnicoara, situată în apropierea Clujului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate beneficiază de acces facil la orașul Cluj-Napoca, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Sânnicoara, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 480.000 euro, cu oferte care încep de la 40.000 euro și pot ajunge până la 1.650.000 euro, indicând o piață de înaltă calitate.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 115 euro, cu variații între 85 euro/m² și 250 euro/m², reflectând diversitatea ofertei disponibile.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o selecție limitată de oferte.
  • Tipuri de terenuri: Zona oferă oportunități variate pentru construcții rezidențiale, comerciale sau agricole, având un potențial semnificativ de dezvoltare.

Sânnicoara reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri cu potențial în apropierea Clujului. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Sânnicoara!