Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

210.480 €
20 € / mp

Inchiriez sau vand teren intravilan Muntele Rec ...

Plopi

10.524 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

34.000 €
34 € / mp

Teren intravilan, cf, zona Valea Ierii

Valea Ierii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

268.000 €
1,914.29 € / mp

Oportunitate unica! 5ha + 2 cabane de vacanta i ...

Valea Ierii

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

110.275 €
25 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren Intravilan, 4411 ...

Valea Ierii

La ~5km distanță

4.411 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

33.000 €
10 € / mp

Teren pentru cabana, Risca, Valea Fericirii

Râșca

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

105.550 €
56.44 € / mp

Teren plat, autorizatie de constructie+proiect ...

Râșca

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

126.728 €
8 € / mp

Teren 15841 mp,pret 8 /mp Muntele Rece com. Mag ...

Muntele Rece

La ~5km distanță

15.841 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

78.800 €
8 € / mp

Teren de vanzare Muntele Rece 9850mp

Muntele Rece

La ~5km distanță

9.850 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

35.700 €
42 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Rasca, zona Tarni ...

Râșca

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan, zona Muntele Rece!

Muntele Rece

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

90.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Muntele Rece 900 ...

Muntele Rece

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
25.79 € / mp

Vand teren-padure

Muntele Rece

La ~5km distanță

2.133 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

38.250 €
45 € / mp

Teren Tarni?a

Râșca

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

66.000 €
71.90 € / mp

Teren, 918 m2,

Râșca

La ~5km distanță

918 mp
918 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

32.432 €
8 € / mp

Teren in Dealu Negru

Râșca

La ~5km distanță

4.054 mp
4.054 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

78.115 €
17 € / mp

Teren Dealu Mare, Risca

Râșca

La ~5km distanță

4.595 mp
4.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

La ~5km distanță

344 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

44.900 €
7.80 € / mp

OCAZIE | 5755 mp PĂDURE matura in Stolna | Util ...

Stolna

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
7

34.000 €
30.91 € / mp

Teren pentru cabana Racatau

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

44.000 €
24.97 € / mp

Comision 0%teren Somesu Rece zona Cabana Bradet

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.762 mp teren
f.s. 26 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
7

39.590 €
18.00 € / mp

Teren 2200 mp, intravilan, zona Somesul Rece

Someșu Rece

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

81.000 €
59.96 € / mp

Comisan0%Teren intravilan Somesu Rece Lunca

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.351 mp teren
f.s. 35 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

115.000 €
76.41 € / mp

Teren cu panorama lac Gilau

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.505 mp teren
f.s. 36 m
Construcții
Extravilan
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

29.000 €
31.000 €
24.17 € / mp

Teren Somesu Rece aproape de cabana La Caprit ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 58 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

66.900 €
60.82 € / mp

Comision 0%Teren intravilan zona Lunca cu o lat ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 23 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
7

43.500 €
3 € / mp

Oportunitate investitie, teren cu panorama pent ...

Săvădisla

La ~10km distanță

14.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

86.000 €
61.43 € / mp

Teren de vanzare Savadisla 1400mp front la 2 dr ...

Săvădisla

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții