Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
3

89.000 €
21.23 € / mp

Teren intravilan 4.200 mp | Bunesti, jud. Cluj ...

Mintiu Gherlii

4.193 mp
4.193 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.000 €
39 € / mp

Vand teren 1000 mp pentru constructie casa

Mintiu Gherlii

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

300.000 €
2,678.57 € / mp

Oportunitate investitie- teren industrial, cu c ...

Mintiu Gherlii

4.191 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

114.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 5.700 mp, la doar ...

Mintiu Gherlii

5.700 mp
5.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

120.000 €
74.21 € / mp

Cabana in zona Gherla, teren 1617 mp, zona lini ...

Mintiu Gherlii

1.617 mp
1.617 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

1.882.350 €
75 € / mp

Teren intravilan, 25.098mp, Complex Turistic Ba ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

25.098 mp
25.098 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

900.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare 2 parcele total 18.000m²/50€ m ...

Exterior Sud, Gherla

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

120.000 €

Cabana in zona Gherla, teren 1617 mp, zona lini ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

f.s. 14 m

Agenție

1 lună în urmă
1

130 €
0.26 € / mp

Parcele teren str. Hasdatii

Central, Gherla

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

392.000 €
398.000 €
130,666.67 € / mp

Teren de vanzare in Gherla, Strada Clujului 3. ...

Exterior Est, Gherla

La ~5km distanță

3,55 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

15.000 €

Teren superb 2.500 mp in Nicula lini?te, natura ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.000 €
39 € / mp

Vand parcele teren pentru case in Gherla

Gherla

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

104.000 €

Oportunitate investi?ionala-Proprietate cu lac ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17.500 €
10.06 € / mp

Teren intravilan in sat Feldioara, comuna Catin ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

1.740 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

105.000 €
75 € / mp

Teren intravilan Gherla Str Codrului 1400mp toa ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

57.500 €
46 € / mp

Teren Intravilan Baita

Central, Gherla

La ~5km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

37.000 €
10.22 € / mp

Teren extravilan 3621 mp, in Petrestii de Mijlo ...

Petrești

La ~5km distanță

3.621 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

6 luni în urmă
15

24.000 €
34.29 € / mp

Teren intravilan cu priveliste spectaculoasa Pe ...

Petrești

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

62.000 €
31 € / mp

Teren intravilan pentru investitie -2000mp - ?u ...

Petrești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

39.999 €
16.67 € / mp

Teren 2.400 mp cu 72m asfalt, utilitati la limi ...

Petrești

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

39.999 €
34.78 € / mp

Teren intravilan 1150 mp cu cabana si balta, Sa ...

Petrești

La ~5km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

60.000 €
8.96 € / mp

Teren Fizesu Gherlii 6700 mp

Fizeșu Gherlii

La ~5km distanță

6.700 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
8.96 € / mp

Teren Fizesu Gherlii 6700 mp

Fizeșu Gherlii

La ~5km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan 1613 mp in comuna Geaca | Idea ...

Fizeșu Gherlii

La ~5km distanță

1.613 mp
1.613 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
0.77 € / mp

Terenuri extravilane pasune 3,5 ha. Nicula,Gher ...

Nicula

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

99.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan sat Nicula, jud Cluj

Nicula

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Bunesti (varianta)

Bunești

La ~5km distanță

9.346 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan, 1500mp, front 15m, loc. Bont ...

Bonț

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50 € / mp

Teren 900 mp Rascruci | PUZ | 2 fronturi | Util ...

Bonț

La ~10km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.000 €

Teren de 11200mp cu poten?ial pentru investi?ii ...

Bonț

La ~10km distanță

f.s. 41 m