Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
2

99.999 €
19.61 € / mp

Teren intravilan, 5100 mp, toate utilitatile tr ...

Mera

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

127.500 €
25 € / mp

Teren intravilan in Mera cu acces la D.N.1F

Mera

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

99.000 €
45 € / mp

Teren pentru 2 case in Mera

Mera

2.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

1.719 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
100.000 €

Opprtunitate de investi?ie! Teren intravilan in ...

Mera

f.s. 50 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

34.000 €
32.38 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Rădaia

La ~5km distanță

1.050 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

10 luni în urmă
5

212.000 €
45.11 € / mp

Teren construcții intravilan de 4700 mp, Baciu ...

Rădaia

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

135.000 €
67.50 € / mp

Teren intravilan, 2000 mp, localitatea Radaia

Rădaia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

187.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 3750 mp, cu PUZ, zona platoulu ...

Rădaia

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

60.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, cu PUZ, zona platoulu ...

Rădaia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

45.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 750 mp, cu PUZ, zona platoului ...

Rădaia

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

66.500 €
95 € / mp

Teren intravilan, 700 mp, zona Sun Garden

Rădaia

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
99.17 € / mp

Oportunitate: Teren intravilan in Comuna Baciu

Rădaia

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

570.000 €

Exclusivitate ! Teren intravilan 15.200 mp in c ...

Rădaia

La ~5km distanță

f.s. 4 m
Agenție

2 luni în urmă
8

50 €
0.05 € / mp

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

50.000 €
17.86 € / mp

Teren situat in Nadaselu cu PUZ in lucru pentru ...

Nădășelu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

530.000 €
122.69 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan - 4.320 mp - (S+P+ ...

Nădășelu

La ~5km distanță

4.320 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

360.000 €
120.81 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie hala 1200 m ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.980 mp
2.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
80 € / mp

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11.081 mp
11.081 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.800.000 €
209.30 € / mp

Teren 8600 mp Intravilan Parcul Industrial NERV ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

149.980 €
25.86 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5800 MP SUCEAGU

Suceagu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru constructie imobil, Suc ...

Suceagu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

34.800 €
6 € / mp

Teren 5800 mp extravilan in Suceagu ideal inves ...

Suceagu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

379.000 €
35.16 € / mp

Teren dezvoltare imobiliara | 10.778 mp | Front ...

Suceagu

La ~5km distanță

10.778 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
38.41 € / mp

Teren intravilan, 729mp, Suceagu, Cluj

Suceagu

La ~5km distanță

729 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

120.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 1500 mp, sat Suceagu

Suceagu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

169.900 €
19.99 € / mp

Teren extravilan, 8500 mp, zona lacului din Suc ...

Suceagu

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

89.900 €
29.97 € / mp

Teren intravilan, 3000 mp, sat Suceagu

Suceagu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

259.980 €
23.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN 11000 MP

Suceagu

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții