Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

105.000 €
44.72 € / mp

Tiny House-uri in Maguri Racatau. Teren de vânz ...

Măguri-Răcătău

2.348 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

72.658 €
17 € / mp

Teren intravilan, 4300mp, Maguri Racatau

Măguri-Răcătău

4.274 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
12.99 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Măguri Răcatau 4 ...

Măguri-Răcătău

4.233 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
7

59.000 €
5.41 € / mp

Vand teren intravilan muntele rece

Măguri-Răcătău

10.900 mp teren
f.s. 78 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

50.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare 10.000 mp/ parcelabil, cu utii ...

Măguri-Răcătău

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

67.560 €
12 € / mp

Vand teren in Maguri, jud. Cluj, ideal ptr caba ...

Măguri-Răcătău

5.630 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
18

57.000 €
30.81 € / mp

Teren Plus cabana de vanzare in zona Maguri

Măguri

La ~5km distanță

1.850 mp
1.850 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.32 € / mp

Oaza de natura si traditie cu potential turisti ...

Măguri

La ~5km distanță

66.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

59.400 €
18 € / mp

Vand Teren Intravilan in Maguri-Racatau cu CF s ...

Măguri

La ~5km distanță

3.300 mp
3.300 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
4

51.800 €
37 € / mp

Teren de vanzare Maguri-Racatau 1400 mp, natura ...

Măguri

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

53.600 €
67 € / mp

Teren intravilan 800 mp, PUZ , 200m de partia d ...

Măguri

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

65.900 €
18.63 € / mp

Teren intravilan in Maguri, 3538 mp,zona excele ...

Măguri

La ~5km distanță

3.538 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

34.000 €
34 € / mp

Teren Intravilan de 1000 mp , zona centrala , C ...

Măguri

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

18.000 €
18 € / mp

Teren Intravilan 1000mp | Drum ASFALTAT | MAGUR ...

Măguri

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

15.000 €
25 € / mp

Teren pentru cabana cu panorama la 35 km de clu ...

Măguri

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

95.200 €
40 € / mp

Teren autorizat cabana /AC Muntele Rece Jud Clu ...

Măguri

La ~5km distanță

2.380 mp
2.380 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

226.642 €
13 € / mp

Vand teren in zona Maguri, cu CF si o privelist ...

Măguri

La ~5km distanță

17.434 mp
17.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

15 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan, Maguri Racata ...

Măguri

La ~5km distanță

5.621 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

7 €
0 € / mp

Teren in Maguri

Măguri

La ~5km distanță

4.830 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

48.300 €
10 € / mp

Teren in Maguri

Măguri

La ~5km distanță

4.830 mp
4.830 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

210.480 €
20 € / mp

Inchiriez sau vand teren intravilan Muntele Rec ...

Măguri

La ~5km distanță

10.524 mp
10.524 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

72.658 €
17 € / mp

Teren intravilan, 4300mp, Maguri Racatau

Măguri

La ~5km distanță

4.274 mp
4.274 mp teren
Agenție

Ieri
14

99.900 €
19.98 € / mp

Teren de vânzare/schimb 5.000 mp, situat în Măg ...

Măguri

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

105.000 €
44.72 € / mp

Tiny House-uri in Maguri Racatau. Teren de vanz ...

Măguri

La ~5km distanță

2.348 mp
2.348 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

148.200 €
19 € / mp

Vand teren zona Maguri

Măguri

La ~5km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

24.500 €
34.90 € / mp

Teren intravilan 702 mp Maguri-Racatau | Zona l ...

Măguri

La ~5km distanță

702 mp
702 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

350.000 €
25 € / mp

Teren de 14.000 mp in Marisel zona centrala

Măguri

La ~5km distanță

14.000 mp
14.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Teren MAGURI zona cu VIEW | 1000mp | INTRAVILAN ...

Măguri

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

148.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan

Măguri

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

0 €

vand, sau schimb teren in maguri

Măguri

La ~5km distanță