Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

36.500 €
25 € / mp

Doua parcele a cate 730mp in Lunge?ti, Iara

Iara

1.460 mp
1.460 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

10 €
0 € / mp

teren intravilan constructii sat Masca, com. Ia ...

Mașca

La ~5km distanță

7.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

40.000 €
40 € / mp

Parcele Casa de vacanta

Băișoara

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

15.900 €
31.18 € / mp

Vand teren in satul Muntele Baisorii

Băișoara

La ~5km distanță

510 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40.000 €
20.98 € / mp

Vand Teren Intravilan Cluj com.Iara sat.Lungest ...

Lungești

La ~5km distanță

1.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

42.000 €
10 € / mp

Teren extravilan, Lacurile din Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95.000 €
43.18 € / mp

Vand teren Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

95.000 €
95 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 1000-1200 mp, cu ...

Ciurila

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare/inchiriat la 11 km de Autostra ...

Moldovenești

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

30.000 €
5.17 € / mp

Vand teren extravilan Com. Moldovenesti 5800 mp

Moldovenești

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~10km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.02 € / mp

Vand teren in Rimetea

Rimetea

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

174.600 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

19.499 €
19.50 € / mp

Vand teren la Buscat, Baisoara, aproape de part ...

Muntele Băișorii

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

23.500 €
23.50 € / mp

Teren 1000mp, Muntele Baisorii. Vedere superba, ...

Muntele Băișorii

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

85.000 €
70.83 € / mp

Proprietar vand teren 1200mp cu casa, intravila ...

Micești

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

85.000 €
30.36 € / mp

Teren de vanzare

Micești

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.500 €
119.50 € / mp

Vand teren intravilan in Salicea sau schimb cu ...

Sălicea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

63.000 €
68.48 € / mp

Teren intravilan Salicea 1035 mp

Sălicea

La ~15km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

31.600 €
4 € / mp

Vand Teren Extravilan Ciurila cu CF tip padure ...

Sălicea

La ~15km distanță

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

La ~15km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.000 €
46.67 € / mp

Teren de 900mp cartier nou Copaceni

Săndulești

La ~15km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

37 €
0.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Săndulești

La ~15km distanță

1.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17.500 €
3.02 € / mp

Vând teren agricol Săndulești jud Cluj

Săndulești

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

150.000 €
8.29 € / mp

Vand sau schimb teren in Tureni - Turda

Tureni

La ~15km distanță

18.100 mp teren
f.s. 280 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
77.42 € / mp

Vand teren intravilan in Tureni

Tureni

La ~15km distanță

775 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

42.989 €
95.74 € / mp

Teren de construit, acces asfaltat, 449mp

Tureni

La ~15km distanță

449,03 mp
449,03 mp teren