Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

880.000 €
35.60 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Huedin

24.720 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

159.000 €
30 € / mp

Vand teren in localitatea Belis judetul Cluj

Central, Huedin

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
10 € / mp

Vand 2 parcele Belis

Central, Huedin

2.000 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă

55.000 €
7.33 € / mp

teren in Belis, langa lac

Central, Huedin

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

60.000 €
8 € / mp

vand teren 7500 mp langa lacul belis fantanele ...

Central, Huedin

7.500 mp teren
f.s. 54 m
Agenție

Mai mult de un an
2

67.500 €
9 € / mp

teren in Belis

Central, Huedin

7.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

62.000 €
8.91 € / mp

Teren 6,956mp Braisoru/ Comuna Sancraiu

Sâncraiu

La ~5km distanță

6.956 mp
6.956 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

40.000 €
62.000 €
5.75 € / mp

Teren 6,956mp Braisoru/ Comuna Sancraiu

Brăișoru

La ~5km distanță

6.956 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

18.000 €
9.58 € / mp

Teren in Calata, Cluj, 1878mp

Călata

La ~10km distanță

1.878 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
3

34.000 €
188.89 € / mp

Teren intravilan cu sura in Ardeova(Manastireni ...

Ardeova

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

150.030 €
18 € / mp

COMISION 0 TEREN TURISTIC EXTRAVILAN APROAPE DE ...

Săcuieu

La ~10km distanță

8.335 mp
8.335 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

360.000 €
18 € / mp

COMISION 0 20.000 MP TEREN EXTRAVILAN CU PADURE ...

Săcuieu

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

51.000 €
31.08 € / mp

Investitie ! Teren intravilan 1641 mp construib ...

Săcuieu

La ~10km distanță

1.641 mp
1.641 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

55.000 €
31.83 € / mp

Ai obosit să cauți liniștea în cafenele? Cumpăr ...

Călățele

La ~10km distanță

1.728 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

125.000 €
9.54 € / mp

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

13.103 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

53.900 €
25.13 € / mp

Teren intravilan 2,145mp Calatele Padure, Sat d ...

Călățele

La ~10km distanță

2.145 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

21.000 €
30.39 € / mp

Când oboseala nu mai trece cu un city break, ai ...

Călățele

La ~10km distanță

691,4 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

45.000 €
15.10 € / mp

Teren intravilan, 2980 MP cu utilitati, Dealu N ...

Călățele

La ~10km distanță

2.980 mp
2.980 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

44.960 €
10 € / mp

Teren de vanzare intravilan Calatele, jud. Cluj ...

Călățele

La ~10km distanță

4.496 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan

Dealu Negru

La ~10km distanță

4.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
0 € / mp

Teren Dealu Negru de vanzare, la 3 km de Belis

Dealu Negru

La ~10km distanță

9.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

112.515 €
15 € / mp

Teren extravilan, judet Cluj

Călățele

La ~10km distanță

7.501 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

499.900 €
7.29 € / mp

Teren extravilan parcelabil Călățele Pădure, zo ...

Călățele

La ~10km distanță

68.607 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
22

129.000 €
12.90 € / mp

Teren 10.000 mp Calatele – Apuseni, langa rau, ...

Călățele

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

125.000 €
9.54 € / mp

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Călățele

La ~10km distanță

13.103 mp
13.103 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

104.250 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Calatele padure ...

Călățele

La ~10km distanță

6.950 mp
6.950 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

69.500 €
34.75 € / mp

Teren de vanzare , 2.000 mp la strada , Calatel ...

Călățele

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

34.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan cu sura in Ardeova(Manastireni ...

Mănăstireni

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

29.900 €
9.61 € / mp

Teren 3,110mp Manastireni, situat în zona DJ 10 ...

Mănăstireni

La ~10km distanță

3.110 mp teren
Extravilan
Agricol