Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
4

20.000 €
20.99 € / mp

Teren de vânzare în Beliș, sat Giurcuța de Jos

Giurcuța de Jos

953 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

16.257 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

938 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

22.000 €
58.82 € / mp

Teren intravilan, Balcesti, view spectaculos!

Bălcești (Beliș)

La ~5km distanță

374 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
75 € / mp

De vanzare teren de 400mp cu vedere la lacul B ...

Bălcești (Beliș)

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

120.000 €
18.61 € / mp

Teren de vanzare in Belis 6.449m2, 19 m2

Beliș

La ~5km distanță

6.449 mp
6.449 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

26.000 €
21 € / mp

De vanzare teren 1.238m² Belis langa Pescarie - ...

Beliș

La ~5km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~5km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

145.000 €
52.67 € / mp

Teren de vanzare 2.753m²/52€ m² lac Belis, la G ...

Beliș

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

155.520 €
18 € / mp

Belis 8640mp

Beliș

La ~5km distanță

8.640 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

476.000 €
29.99 € / mp

Oportunitate investitie la Belis-Fantanele. Ter ...

Beliș

La ~5km distanță

15.871 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

89.000 €
17.80 € / mp

De vanzare teren Extravilan(faneata)-Belis,Cluj

Beliș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

125.000 €
30.19 € / mp

Cluj-Beliș Teren 4.140 mp

Beliș

La ~5km distanță

4.140 mp teren
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €
10.25 € / mp

Oportunitate.Teren de vanzare la munte-BELIS

Beliș

La ~5km distanță

17.070 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

1.019.585 €
35 € / mp

Teren de vanzare 29.131m²/35€ m² lac Belis, la ...

Beliș

La ~5km distanță

29.131 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

41.000 €
31.54 € / mp

Teren de vanzare Belis1300mp Strada principala ...

Beliș

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

41.000 €
31.54 € / mp

Teren de vanzare Belis1300mp Strada principala ...

Beliș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

100.000 €
25 € / mp

Teren 4000mp, in zona montana, Belis/Cluj

Beliș

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

51.500 €
15.74 € / mp

Teren+casa in zona superba-Statiunea Belis-Fant ...

Beliș

La ~5km distanță

3.272 mp
3.272 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren Poiana Horea

Beliș

La ~5km distanță

6.128 mp
6.128 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

500.000 €
46.30 € / mp

Oportunitare | Teren 1ha cu PUZ | Belis

Beliș

La ~5km distanță

10.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

74.500 €
55.19 € / mp

Oportunitare | Teren 1350 mp cu PUZ | Belis

Beliș

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

345.000 €
19.17 € / mp

Teren Belis de vanzare langa lac

Beliș

La ~5km distanță

18.000 mp
18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

150.000 €
15 € / mp

Vand teren extravilan impadurit 10.000 mp langa ...

Beliș

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

13.000 €
22.22 € / mp

Vanzare Teren – Risca, Comuna Belis

Beliș

La ~5km distanță

585 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan împădurit 5000 mp lângă l ...

Beliș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35 €
0.04 € / mp

Spre vanzare teren Balcesti/ Belis

Beliș

La ~5km distanță

1.000 mp teren