Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabana | Some?u Rece, 2 ...

Gilău

344 mp
344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

26.000 €
68.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare Somesul Rece | 378 ...

Gilău

378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.400 €
16 € / mp

Teren de vanzare la munte

Gilău

900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

100 €
0.14 € / mp

Teren intravilan Gilau, Braniste, 2275 mp2. Inv ...

Gilău

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

80 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare constructii case in Gilau de v ...

Gilău

2.840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

22.900 €
14.31 € / mp

Vand teren intravilan

Gilău

1.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €
100 € / mp

Teren Tarnita

Tarnița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

28.600 €
35.75 € / mp

Teren Intravilan 800m Capusu-Mare

Căpușu Mare

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
80 € / mp

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

11.081 mp
11.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

210.480 €
20 € / mp

Inchiriez sau vand teren intravilan Muntele Rec ...

Plopi

La ~10km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

129.000 €
258 € / mp

Teren de vanzare 500 mp in Floresti Cluj

Florești

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

279.500 €
65 € / mp

Teren intravilan Valea Garbaului Floresti

Florești

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

64.800 €
150 € / mp

Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin ...

Florești

La ~10km distanță

3 camere
432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
50.000 €
70 € / mp

Vand teren pentru o casa de vis 70 euro MP

Florești

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 279.500 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

10.000 €
1.16 € / mp

Teren Agricol Baba Novac Ardud

Florești

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
16 € / mp

De vanzare teren cu front la , LAC.

Florești, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat si utilitati

Suceagu

La ~10km distanță

2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

75 €
0.09 € / mp

De vanzare parcele teren pentru casa cu suprafe ...

Suceagu

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Tauti, Cluj.

Tăuți

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

120 €
0.04 € / mp

vand teren tauti cluj

Tăuți

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

La ~10km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

206.250 €
55 € / mp

Vand 3750 mp in Radaia (CJ) intravilan ,CF, cu ...

Rădaia

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~10km distanță

5.800 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 84,000 € și 87.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

La ~10km distanță

1.719 mp teren