Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

17.500 €
10.06 € / mp

Teren intravilan in sat Feldioara, comuna Catin ...

Central, Gherla

1.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.000 €
39 € / mp

Vand parcele teren pentru case in Gherla

Gherla

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.000 €
39 € / mp

Vand teren 1000 mp pentru constructie casa

Mintiu Gherlii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Bunesti (varianta)

Bunești

La ~5km distanță

9.346 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 1000 mp acces asfaltat, utilit ...

Măhal

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

366.450 €
21 € / mp

teren intravilan

Iclod

La ~10km distanță

17.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

160.000 €
55.08 € / mp

Vand teren cu Autorizatie de constructie Hala

Iclod

La ~10km distanță

2.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

310.000 €
31 € / mp

Vand teren intravilan, cu A.C. Hala Service cam ...

Iclod

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

45.000 €
19.66 € / mp

Vand teren sat Iclozel jud.Cluj

Iclozel

La ~10km distanță

2.289 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

24.900 €
8.30 € / mp

Teren intravilan, 3000mp

Sic

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

85.000 €
47.22 € / mp

Vând teren+casă în comuna Sic

Sic

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

43.500 €
15 € / mp

Fundatura, 25 km de Cluj, toate utilitatile, li ...

Fundătura

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

39.000 €
2 € / mp

Livada de pomi tineri

Aluniș

La ~15km distanță

19.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

500.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Dej

La ~15km distanță

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

164.370 €
15 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN

Dej

La ~15km distanță

10.958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

206.739 €
250.000 €
27 € / mp

SC vinde teren destinatie industriala

Dej

La ~15km distanță

7.657 mp
7.657 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

180.000 €
210.28 € / mp

Hala + teren de vanzare Dej str. 1 Mai nr. 85

Exterior Vest, Dej

La ~15km distanță

856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

91.250 €
94.900 €
12.50 € / mp

DEJ, Teren Intravilan, 7300mp cu utilitati, Str ...

Central, Dej

La ~15km distanță

7.300 mp
7.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

210.000 €
238.000 €
75 € / mp

Teren intravilan 2800 mp ideal pentru casa, dup ...

Central, Dej

La ~15km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

88.000 €

vand teren intabulat cu destinatia lac de pescu ...

Țaga

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

325.545 €
55 € / mp

Proprietate exclusiva Teren premium in Valea Ie ...

Vale

La ~15km distanță

5.919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

325.545 €
55 € / mp

Proprietate exclusiva Teren premium in Valea Ie ...

Vale

La ~15km distanță

5.919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €
44.62 € / mp

Teren Valea Ierii - Plopi - intravilan cu proie ...

Vale

La ~15km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17.550 €
16.49 € / mp

Vand 1064 mp teren intravilan Barlea judetul Cl ...

Bârlea

La ~15km distanță

1.064 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

7.000 €
2 € / mp

Vand livada de pruni la Barlea , Com. Cornesti

Bârlea

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

65.000 €
52 € / mp

Teren intravilan zona Rascruci

Răscruci

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.999 €
20.00 € / mp

Teren 1000 mp intravilan + extravilan la drumul ...

Dăbâca

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

110.000 €
20.60 € / mp

Teren intravilan de 5339mp in Luna de Jos, Daba ...

Dăbâca

La ~20km distanță

5.339 mp
5.339 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

300.000 €
74.07 € / mp

Vand teren in Jucu de Mijloc str Morii in aprop ...

Jucu

La ~20km distanță

4.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

261.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potențial excelent de inves ...

Jucu

La ~20km distanță

8.700 mp teren
Construcții