Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

37.750 €
88.20 € / mp

Teren 428mp Donath + cota parte din drum - Deal ...

Florești

428 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

64.800 €
150 € / mp

Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin ...

Florești

3 camere
432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
16 € / mp

De vanzare teren cu front la , LAC.

Florești, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Tauti, Cluj.

Tăuți

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
77.880 €
0.05 € / mp

TEREN agricol in arenda bontida

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.894 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

990.000 €
266.85 € / mp

Oportunitate teren intravilan premium | Mănăștu ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.710 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

500.000 €
500 € / mp

Vand/schimb teren 1000 mp Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat si utilitati

Suceagu

La ~5km distanță

2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.500 €
119.50 € / mp

Vand teren intravilan in Salicea sau schimb cu ...

Sălicea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

63.000 €
68.48 € / mp

Teren intravilan Salicea 1035 mp

Sălicea

La ~5km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

La ~10km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vanzare 1500 mp in Popesti ...

Baciu

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

135.000 €
15 € / mp

Vand sau schimb Teren extravilan 9000 mp,Corușu ...

Baciu

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

185.500 €
35 € / mp

Teren parcelabil 5300 mp zona Lomb

Baciu

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vând teren extravilan

Baciu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 6200 mp

Baciu

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Baciu

La ~10km distanță

1.719 mp
1.719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

179.900 €
99.94 € / mp

Teren de vanzare 1800mp, cu utilita?i

Baciu

La ~10km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

999.000 €
68.90 € / mp

teren INTRAVILAN vizavi de terenul de fotbal 14 ...

Baciu

La ~10km distanță

14.500 mp teren
f.s. 63 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

171.000 €
19 € / mp

Teren agricol de vanzare, 9000 mp, acces u?or

Baciu

La ~10km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

4 €
0 € / mp

Teren agricol 12 ha parcelat | loturi 0,14-1 ha

Baciu

La ~10km distanță

120.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Florești, Județul Cluj

Florești, situat în apropierea Clujului, este o zonă în plină expansiune, cunoscută pentru accesibilitatea sa față de oraș și pentru comunitatea în dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 356.000 euro, cu oferte care încep de la 190.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 14 euro și 369 euro, cu un preț mediu de 230 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă oportunități pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 31 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Florești reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având în vedere dezvoltarea continuă a zonei și accesibilitatea față de Cluj-Napoca. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!