Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

78.650 €
74.41 € / mp

Teren de vânzare – 1.057 mp – Comșești, com. Tu ...

Comșești

1.057 mp teren
Construcții
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
3

130.000 €
45.44 € / mp

Teren Intravilan 2861 Mp Zona Tureni

Tureni

La ~5km distanță

2.861 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

9 luni în urmă
2

245.000 €
49 € / mp

De vanzare teren intravilan in comuna Tureni pe ...

Tureni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

100.000 €
90.91 € / mp

Teren intravilan in Tureni, pentru casa sau dup ...

Tureni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
11

70.000 €
25 € / mp

Teren pentru cabana/pensiune zona Lac Micesti!

Tureni

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 14.5 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

150.000 €
8.29 € / mp

Vand sau schimb teren in Tureni - Turda

Tureni

La ~5km distanță

18.100 mp teren
f.s. 280 m
Agenție

9 luni în urmă
2

245.000 €
49 € / mp

De vanzare teren intravilan in comuna Tureni pe ...

Tureni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
2

20.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Tureni 2000mp

Tureni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă

128.978 €
3.37 € / mp

Terenuri 6 loturi in Tureni, jud. Cluj (licitat ...

Tureni

La ~5km distanță

38.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

70.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan, Tureni

Tureni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

1.115.000 €
29.97 € / mp

Teren industrial de vanzare – deschidere direct ...

Tureni

La ~5km distanță

37.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
50.92 € / mp

OPORTUNITATE!!! Teren Intravilan | 2946 Mp | T ...

Tureni

La ~5km distanță

2.946 mp teren
f.s. 22.799999237061 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
42 € / mp

Teren intravilan, 1000mp, Comsesti, Tureni

Tureni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 4,000mp, Zona Tureni | Cluj

Tureni

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

42.989 €
95.74 € / mp

Teren de construit, acces asfaltat, 449mp

Tureni

La ~5km distanță

449,03 mp
449,03 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
42 € / mp

Teren intravilan, 1000mp, Comsesti, Tureni

Tureni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
77.42 € / mp

Vand teren intravilan in Tureni

Tureni

La ~5km distanță

775 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

130.000 €
44.13 € / mp

Teren de vanzare, de 2946 mp si casa de 68 mp i ...

Tureni

La ~5km distanță

2.946 mp
2.946 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

49.500 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Valcele

Tureni

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

160.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilant

Tureni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

120.000 €
40.73 € / mp

Refugiu autentic aproape de Cluj 2.946 mp teren ...

Tureni

La ~5km distanță

2.946 mp
2.946 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
10 € / mp

Teren zona lac Micesti | 10.000 Mp | langa lac ...

Tureni

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

59.000 €
45.74 € / mp

Teren extravilan, 1290 mp, orientare Sud, veder ...

Tureni

La ~5km distanță

1.290 mp
1.290 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

90.000 €
32.14 € / mp

Exclusivist! Teren intravilan de 2800mp cu casc ...

Tureni

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
61.49 € / mp

Teren de vanzare 1.057 mp Com?e?ti, com. Tureni ...

Tureni

La ~5km distanță

1.057 mp
1.057 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.000 €
31.99 € / mp

Teren de vanzare in Martinesti

Tureni

La ~5km distanță

3.095 mp
3.095 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

90.000 €
98.000 €

Exclusivist! Teren intravilan de 2800mp cu casc ...

Micești

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 98.000 €
Agenție

2 luni în urmă

98.000 €

Exclusivist! Teren intravilan de 2800mp cu casc ...

Micești

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

77.000 €
85.56 € / mp

Vand teren pentru constructie casa in zona Case ...

Casele Micești

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
5

68.000 €
13.60 € / mp

Teren 5000 mp, la 300 m de Lacul Micesti

Micești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol