Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

3.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
0.05 € / mp

TEREN agricol in arenda bontida

Mănăștur, Cluj-Napoca

3.894 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
16 € / mp

De vanzare teren cu front la , LAC.

Florești, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

129.000 €
258 € / mp

Teren de vanzare 500 mp in Floresti Cluj

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

279.500 €
65 € / mp

Teren intravilan Valea Garbaului Floresti

Florești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
50.000 €
70 € / mp

Vand teren pentru o casa de vis 70 euro MP

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 279.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

64.800 €
150 € / mp

Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin ...

Florești

La ~5km distanță

3 camere
432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

10.000 €
1.16 € / mp

Teren Agricol Baba Novac Ardud

Florești

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Tauti, Cluj.

Tăuți

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat si utilitati

Suceagu

La ~5km distanță

2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

75 €
0.09 € / mp

De vanzare parcele teren pentru casa cu suprafe ...

Suceagu

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare Cluj-Napoca, str. Eta Boeriu

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

550 €
0.50 € / mp

vand teren cu utilitati

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.000 €
2 € / mp

Teren intravilan zona rezidentiala Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.490.000 €
425.71 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan construibil/Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vanzare 1500 mp in Popesti ...

Baciu

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

4 €
0 € / mp

Teren agricol 12 ha parcelat | loturi 0,14-1 ha

Baciu

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

999.000 €
68.90 € / mp

teren INTRAVILAN vizavi de terenul de fotbal 14 ...

Baciu

La ~5km distanță

14.500 mp teren
f.s. 63 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

105.000 €
50 € / mp

vad tern

Baciu

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

185.500 €
35 € / mp

Teren parcelabil 5300 mp zona Lomb

Baciu

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

171.000 €
19 € / mp

Teren agricol de vanzare, 9000 mp, acces u?or

Baciu

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat ?i utilita?i

Baciu

La ~5km distanță

2.506 mp
2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

179.900 €
99.94 € / mp

Teren de vanzare 1800mp, cu utilita?i

Baciu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 6200 mp

Baciu

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vând teren extravilan

Baciu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții