Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

269.000 €
867.74 € / mp

Vand teren cu autorizatie constructie

Gruia, Cluj-Napoca

310 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

600.000 €
285.71 € / mp

Teren 2100 mp str. Viile Dambul Rotund Cluj Nap ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

330.000 €
374.15 € / mp

Teren de vanzare in Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

882 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

153.000 €

Teren extravilan in Cluj (Dambul rotund) Str. L ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

270.000 €
384.62 € / mp

Teren de vanzare, 702mp Dambul Rotund, toate ut ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

702 mp
702 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

425.000 €
127.82 € / mp

Teren intravilan Cluj, pentru constructii, in z ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.325 mp
3.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000.000 €
238.10 € / mp

Vând ,închiriez teren

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

30.000 €
11.25 € / mp

Vand teren intravilan 2666 mp comuna Horea Alba ...

Horea, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

14.760 €
12 € / mp

Teren de vanzare Bucea, com. Negreni, Cluj

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

240.000 €
521.74 € / mp

Teren intravilan pentru constructii 460 mp, Dam ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

168.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, construibil, zona LIR, 2100mp

Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

369.395 €
65 € / mp

Vand teren Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare in Cluj-Napoca zona Eta Boeriu ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

84.000 €
35 € / mp

Vand teren

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

188.500 €
130 € / mp

Vand teren Pope?ti (Vale) Cluj

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

68.000 €
40 € / mp

Vand teren Comsesti,comuna Tureni

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

288.000 €
30 € / mp

Parcele 500 - 1000 mp

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

276.000 €
60 € / mp

Teren extravilan 4600mp

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

280.000 €
254.55 € / mp

De vanzare teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

240.000 €
80 € / mp

vand teren 3000 mp intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.105.000 €
85 € / mp

teren 13000 mp

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

210.000 €
50 € / mp

Vand teren

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

6.300 €
3.60 € / mp

Teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

62.730 €
15 € / mp

teren Chinteni -Cluj

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.182 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

0 €

Vand teren intravilan + extravilan Corpadea, ju ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

310.752 €
48 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

186.000 €
60 € / mp

Vand 2 terenuri in sat Valcele- Cluj

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

128.000 €
16 € / mp

vind 8000 mp teren

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

40.000 €
100 € / mp

Vand teren intravilan Sanicoara + Panou publici ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

5 €
0 € / mp

Teren de vanzare Marisel

Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20.905 mp teren