Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

240.000 €
521.74 € / mp

Teren intravilan pentru constructii 460 mp, Dam ...

Gară, Cluj-Napoca

460 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

269.000 €
867.74 € / mp

Vand teren cu autorizatie constructie

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

270.000 €
384.62 € / mp

Teren de vanzare, 702mp Dambul Rotund, toate ut ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

702 mp
702 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000.000 €
238.10 € / mp

Vând ,închiriez teren

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

425.000 €
127.82 € / mp

Teren intravilan Cluj, pentru constructii, in z ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.325 mp
3.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

600.000 €
285.71 € / mp

Teren 2100 mp str. Viile Dambul Rotund Cluj Nap ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

153.000 €

Teren extravilan in Cluj (Dambul rotund) Str. L ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
3

330.000 €
374.15 € / mp

Teren de vanzare in Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

882 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
30.000 €
76.92 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren Dealul Lombului

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.500 €
4.58 € / mp

Livada cu pomi fructiferi, teren intravilan la ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

115.000 €
136.90 € / mp

Vand teren intravilan 840 mp zona Odobesti

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

46.000 €
46 € / mp

Vand teren Dealul fanatelor

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

46.000 €
46 € / mp

Vand teren Dealul fanatelor

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

895.000 €
460.15 € / mp

Vand/schimb imobil 1270 mp SC, teren 1945 sau 1 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
1.945 mp
1.800 mp teren
1945
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

750.000 €
183.51 € / mp

teren 4087 mp INTRAVILAN pe str.Lombului, front ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

23 €
0 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

0 €

Vand 11 HA Teren extravilan loc Larga Jijia Jud ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
8.33 € / mp

Teren Cabana Ocolis Alba langa rau de munte, 40 ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

29.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 5800 mp

Nord-Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

110.400 €
48 € / mp

Teren de vanzare 2300 mp in Valcele (Cluj) intr ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300.000 €
499.17 € / mp

Teren cu Autorizatie de Construire, Dambul Rotu ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

145.000 €
386.67 € / mp

Teren 375mp cu AUTORIZATIE CONSTRUCTIE-str. MAr ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

40.000 €
100 € / mp

Vand teren intravilan Sanicoara + Panou publici ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare in Cluj-Napoca zona Eta Boeriu ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

84.000 €
35 € / mp

Vand teren

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

76.000 €
200 € / mp

Vand teren Feleacu-Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

17.500 €
35 € / mp

Vand teren extravilan 500 mp.

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

56.000 €
105.86 € / mp

teren intravilan dezmir cluj, str. trandafirilo ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

529 mp teren