Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
16 € / mp

De vanzare teren cu front la , LAC.

Florești, Cluj-Napoca

12.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

37.750 €
88.20 € / mp

Teren 428mp Donath + cota parte din drum - Deal ...

Florești

La ~5km distanță

428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

64.800 €
150 € / mp

Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin ...

Florești

La ~5km distanță

3 camere
432 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

129.000 €
258 € / mp

Teren de vanzare 500 mp in Floresti Cluj

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 279.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
0.05 € / mp

TEREN agricol in arenda bontida

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.894 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Tauti, Cluj.

Tăuți

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

500.000 €
500 € / mp

Vand/schimb teren 1000 mp Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat si utilitati

Suceagu

La ~5km distanță

2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.500 €
119.50 € / mp

Vand teren intravilan in Salicea sau schimb cu ...

Sălicea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

63.000 €
68.48 € / mp

Teren intravilan Salicea 1035 mp

Sălicea

La ~5km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vând teren extravilan

Baciu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 6200 mp

Baciu

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vanzare 1500 mp in Popesti ...

Baciu

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

185.500 €
35 € / mp

Teren parcelabil 5300 mp zona Lomb

Baciu

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

4 €
0 € / mp

Teren agricol 12 ha parcelat | loturi 0,14-1 ha

Baciu

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

999.000 €
68.90 € / mp

teren INTRAVILAN vizavi de terenul de fotbal 14 ...

Baciu

La ~5km distanță

14.500 mp teren
f.s. 63 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

179.900 €
99.94 € / mp

Teren de vanzare 1800mp, cu utilita?i

Baciu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

105.000 €
50 € / mp

vad tern

Baciu

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

99.000 €
39.51 € / mp

Teren de vanzare cu acces asfaltat ?i utilita?i

Baciu

La ~5km distanță

2.506 mp
2.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Baciu

La ~5km distanță

1.719 mp
1.719 mp teren