Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
4

140.000 €
24.14 € / mp

Teren intravilan, 5800 mp, satul Gheorghieni!

Exterior Est, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

2.612.995 €
145.21 € / mp

Teren pentru hala/spatiu de birouri!

Exterior Est, Cluj-Napoca

17.994 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

91.500 €
50 € / mp

Teren de vanzare Colonia Valea Fanatelor. Extra ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.830 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
30.000 €
76.92 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

94.500 €
135 € / mp

Terent 700 mp, autorizat duplex, priveliste in ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
f.s. 2 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
5

95.000 €
39.58 € / mp

Teren intravilan pentru casa 2400 mp front 16ml ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

165.000 €
163.000 €
56.20 € / mp

Vanzare teren 2936 mp, zona strada Dealu Fanate ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.936 mp
2.936 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

121.500 €
45 € / mp

OPORTUNITATE investitie! Teren intravilan, 2700 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
f.s. 3 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

84.999 €
14.66 € / mp

Parcela de 5.800 mp. Zona Colonia Sopor EST, UT ...

Est, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 18.75 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

46.000 €
41.33 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1.113 mp, zona-Val ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.113 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

93.000 €
41.89 € / mp

Teren industrial intravilan, de vanzare, 2.220 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.220 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

8 luni în urmă

2.473.000 €
838.87 € / mp

Vindem in rate spatiu comercial de 2948 mp situ ...

Nord-Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.948 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă

869.000 €
716.41 € / mp

Vindem in rate spatiu comercial de 1213 mp in T ...

Nord-Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

69.000 €
139.68 € / mp

Investitie ! Teren intravilan,494 mp, front 14 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

494 mp
494 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

9 luni în urmă
5

847.000 €
121 € / mp

Teren Industrial - Zona Autostrazii A3 - Autori ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

1.900.000 €
95 € / mp

Teren de vanzare 20.000 mp , intravilan , zona ...

Exterior Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

7.100.000 €
751.80 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.444 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

664.000 €
962.32 € / mp

Teren central 690 mp | ZCP_M1 | Pretabil S+P+2+ ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

690 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

39.900 €
79.80 € / mp

Teren de vanzare in Cluj strada Odobe?ti

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

210.000 €
300 € / mp

Teren de vanzare, 700 mp, strada Mihai Romanul

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
2

112.000 €
20.74 € / mp

OCAZIE !!! Blitz ofera spre vanzare teren intra ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
8

500.000 €
166.67 € / mp

Proiect de 5* la Belis, PUD aprobat

Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
3

67.000 €
26.27 € / mp

Vand teren extravilan in Stolna suprafata 2550 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.550 mp
2.550 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
3

300.000 €
34.77 € / mp

Teren extravilan in zona Centurii Cluj-Apahida

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.628 mp
8.628 mp teren
f.s. 3 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

80.000 €
41.11 € / mp

Teren Intravilan, 1946 mp, Valea Chintaului, id ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.946 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

1.100.000 €
2,191.24 € / mp

Teren intravilan industrial de vanzare in Centr ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

502 mp teren
f.s. 10 m
5E
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
4

290.000 €
68.06 € / mp

Teren extravilan de 4261 mp, Valea Chintaului

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.261 mp
4.261 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
3

1.660.000 €
257.40 € / mp

Exclusivitate ! Teren intravilan 6449 mp, (1-3S ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.449 mp
6.449 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
1

235.000 €
40.52 € / mp

Oportunitate! Teren 5800 mp cu front de 133 ml ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
2

600.000 €
1.50 € / mp

Teren 40 Hectare, Locuinta, 3 lacuri, zona Alun ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

400.000 mp
400.000 mp teren
f.s. 4 m

Terenuri de vânzare în Exterior-Est, Cluj-Napoca

Exterior-Est, Cluj-Napoca, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 140.000 euro, cu oferte care încep de la 125.180 euro, ceea ce reflectă un nivel de accesibilitate mediu comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 2.159.500 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de investitori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 72 euro, cu valori ce variază între 2 euro și 120 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile din această zonă au un timp mediu de listare de 168 de zile, indicând o piață activă, dar cu o competiție considerabilă.

Exterior-Est, Cluj-Napoca, reprezintă o oportunitate interesantă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având în vedere prețurile competitive și potențialul de dezvoltare al zonei. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!