Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

84.999 €
14.66 € / mp

Parcela de 5.800 mp. Zona Colonia Sopor EST, UT ...

Est, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
f.s. 18.75 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

46.200 €
11.02 € / mp

Vand pamant intravilan Ciceu Mihaiesti

Est, Cluj-Napoca

4.192 mp
4.192 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

59.000 €
118 € / mp

OPORTUNITATE! Teren intravilan 700 mp, Chinteni

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
3

91.500 €
50 € / mp

Teren de vanzare Colonia Valea Fanatelor. Extra ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.830 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

45.000 €
24.32 € / mp

Teren pentru constructie in Valea Ierii cu fron ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

65.500 €
100 € / mp

Teren cu autorizatie Baciu, Salistea Noua 600-6 ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

655 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

95.000 €
39.58 € / mp

Teren intravilan pentru casa 2400 mp front 16ml ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
46.15 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

46.000 €
58.82 € / mp

Teren la liziera padurii Faget

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

782 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
9

48.000 €
80 € / mp

Teren Unicat la vanzare in Cluj Napoca !

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
4

2.612.995 €
145.21 € / mp

Teren pentru hala/spatiu de birouri!

Exterior Est, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

17.994 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.200.000 €
125.59 € / mp

De vanzare urgent teren intravilan Cluj-Napoca ...

Nord-Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.555 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
2

99.000 €
99 € / mp

Teren intravilan Valea Seaca 1.000mp front 30ml ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

70.000 €
20 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 3500mp,situat ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
1

210.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 4200 mp, Jucu de Mijloc

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
1

220.000 €
41.51 € / mp

Teren intravilan cu suprafata totala de 5300mp, ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
1

410.000 €
70.69 € / mp

Teren pretabil hala industriala, 5800 mp, zona ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

335.000 €
83.75 € / mp

Teren partial intravilan, 4000 mp, Valea Chinta ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
66.41 € / mp

Teren intravilan, 1280 mp, acces bus, Dezmir

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.280 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

8 luni în urmă
1

402.627 €
332.750 €
402.63 € / mp

Teren de vanzare , 1.000 mp, Wonderland

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
169.85 € / mp

Teren intravilan 471mp Valea Chintaului pentru ...

Exterior Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

471 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

28.500 €
12.39 € / mp

Teren extravilan pentru investitie

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

210.000 €
300 € / mp

Teren de vanzare, 700 mp, strada Mihai Romanul

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
1

235.000 €
40.52 € / mp

Oportunitate! Teren 5800 mp cu front de 133 ml ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
1

1.487.500 €
85 € / mp

Teren Intravilan pentru constructii, 17500 mp, ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

17.500 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

7 luni în urmă
1

1.900.000 €
95 € / mp

Teren de vanzare 20.000 mp , intravilan , zona ...

Exterior Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

49.900 €
49.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Salicea 916mp+84 ...

Exterior Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

195.000 €
278.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare , 700 mp , zona Won ...

Exterior Sud, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

110.000 €
0.55 € / mp

Teren cu casa demolabila Valea Chintaului 2000 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții