Proprietar
Proprietăți unice: 130
Proprietari: 5
Agenție

Mai mult de un an
1

410.000 €
70.69 € / mp

Teren pretabil hala industriala, 5800 mp, zona ...

Central, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

1.487.500 €
85 € / mp

Teren Intravilan pentru constructii, 17500 mp, ...

Central, Cluj-Napoca

17.500 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
1

70.000 €
20 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 3500mp,situat ...

Central, Cluj-Napoca

3.500 mp teren
f.s. 2 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
66.41 € / mp

Teren intravilan, 1280 mp, acces bus, Dezmir

Central, Cluj-Napoca

1.280 mp teren
f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

895.000 €
460.15 € / mp

Vand/schimb imobil 1270 mp SC, teren 1945 sau 1 ...

Central, Cluj-Napoca

4 camere
1.945 mp
1.800 mp teren
1945
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

85.000 €
154.26 € / mp

Teren intravilan, zona ANL

Central, Cluj-Napoca

551 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

240.000 €
109.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2.200 mp Salicea,Ci ...

Central, Cluj-Napoca

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

240.000 €
114.29 € / mp

Teren Intravilan de vanzare Salicea, comuna Ciu ...

Central, Cluj-Napoca

2.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

39.900 €
79.80 € / mp

Teren de vanzare in Cluj strada Odobe?ti

Central, Cluj-Napoca

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
46.15 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

650 mp teren