Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare Cluj-Napoca, str. Eta Boeriu

Bună Ziua, Cluj-Napoca

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.490.000 €
425.71 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan construibil/Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.000 €
2 € / mp

Teren intravilan zona rezidentiala Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

500 mp teren
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

550 €
0.50 € / mp

vand teren cu utilitati

Bună Ziua, Cluj-Napoca

1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.850 €
1.68 € / mp

Vand Teren Cartierul Zorilor - strada Prunilor

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

315.000 €
656.25 € / mp

Parcela Duplex Puz aprobat 480 m Romulus Ladea ...

Becaș, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

15.000 €
3.24 € / mp

Vand teren intravilan in Vanatori,langa Ciucea ...

Becaș, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.630 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

902.000 €
599.73 € / mp

VAND TEREN 1504mp + casa in Cluj-Napoca Strada ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.504 mp
1.504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
46.15 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren Dealul Lombului

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

16.500 €
4.58 € / mp

Livada cu pomi fructiferi, teren intravilan la ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

23 €
0 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300.000 €
499.17 € / mp

Teren cu Autorizatie de Construire, Dambul Rotu ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

895.000 €
460.15 € / mp

Vand/schimb imobil 1270 mp SC, teren 1945 sau 1 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
1.945 mp
1.800 mp teren
1945
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

750.000 €
183.51 € / mp

teren 4087 mp INTRAVILAN pe str.Lombului, front ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

46.000 €
46 € / mp

Vand teren Dealul fanatelor

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

46.000 €
46 € / mp

Vand teren Dealul fanatelor

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
24.000 €
8.33 € / mp

Teren Cabana Ocolis Alba langa rau de munte, 40 ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

0 €

Vand 11 HA Teren extravilan loc Larga Jijia Jud ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

115.000 €
136.90 € / mp

Vand teren intravilan 840 mp zona Odobesti

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

66.000 €
71.90 € / mp

Teren,

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

110.400 €
48 € / mp

Teren de vanzare 2300 mp in Valcele (Cluj) intr ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

29.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 5800 mp

Nord-Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000.000 €
238.10 € / mp

Vând ,închiriez teren

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

253.800 €
450 € / mp

Teren cu locație excelenta în Dâmbul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

564 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

725.000 €
230.16 € / mp

Teren Faget cu autorizatie construire

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550.000 €
388.14 € / mp

Teren de construit, 1417mp, Faget, Cluj-Napoca

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.417 mp
1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

215.000 €
214.14 € / mp

Teren Intravilan Feleacu

Feleacu

La ~5km distanță

1.004 mp
1.004 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

204.990 €
116.27 € / mp

Teren intravilan pentru casa/duplex Feleacu, co ...

Feleacu

La ~5km distanță

1.763 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Buna-Ziua, Cluj-Napoca, direct de la proprietari

Buna-Ziua este un cartier modern din Cluj-Napoca, apreciat pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera plăcută de locuit. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 1.155.000 euro, ceea ce indică o poziționare în segmentul de lux, comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri de început: Ofertele încep de la 550 euro, cu prețuri de vârf tot în jurul aceleași valori.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce sugerează că există opțiuni pentru diverse bugete.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Nu sunt disponibile date specifice despre dimensiunile terenurilor, dar piața oferă o varietate de opțiuni.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 95 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Buna-Ziua reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare în Cluj-Napoca, având avantajul de a fi direct de la proprietari. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!