Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

2.199.900 €
130.49 € / mp

Teren industrial cu PUZ, zona Someșeni, UTR Ei*

Aeroport, Cluj-Napoca

16.859 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
1

1.800.000 €
209.30 € / mp

Teren 8600 mp Intravilan – Parcul Industrial NE ...

Aeroport, Cluj-Napoca

8.600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

120.000 €
120 € / mp

Oferta limitata 2 parcele autorizate de duplex

Dezmir

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

475.000 €
104.63 € / mp

Oportunitate investiție Teren parcelat cu autor ...

Dezmir

La ~5km distanță

4.540 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 475,000 € și 499.990 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

102.000 €
30 € / mp

vand teren intravilan intabulat unic proprietar ...

Dezmir

La ~5km distanță

3.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

87.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan intabulat singur propriet ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

1.966.250 €
121.59 € / mp

Teren langa nodul de la intrare in Dezmir!

Dezmir

La ~5km distanță

16.171 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

450.000 €
99.16 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Dezmir

La ~5km distanță

4.538 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

300.000 €
103.45 € / mp

INVESTITIE! 3 Parcele teren intravilan Dezmir, ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

114.000 €
58.98 € / mp

Teren intravilan constructie casa, Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

1.933 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €

Teren intravilan pentru construc?ie de casa in ...

Dezmir

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €

Teren intravilan pentru construc?ie de casa in ...

Dezmir

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

5 luni în urmă
1

655.400 €
113 € / mp

Oportunitate! De vanzare teren intravilan 5800m ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 46 m
Agenție

1 lună în urmă
2

70.000 €
119.86 € / mp

Teren intravilan 584mp pentru casa | Front 16.5 ...

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

70.000 €
119.86 € / mp

Teren Intravilan, Dezmir, 584 mp

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

520.000 €

Teren 5800 mp, intravilan, zona de case noi, De ...

Dezmir

La ~5km distanță

f.s. 4 m
Agenție

1 lună în urmă
11

69.900 €
119.69 € / mp

Teren cu toate utilitatile 584 mp, Dezmir zona ...

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49 €
0.01 € / mp

Vand teren in Colonia Sopor - Cartierul Gheorgh ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

64.500 €
135.22 € / mp

Teren de vanzare Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

477 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

230.000 €
79.31 € / mp

Teren Dezmir 2900mp aproape de centrul satului

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

59.990 €
119.98 € / mp

Teren cu autorizatie pentru duplex in Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

232.000 €
40 € / mp

Oportunitate investitie, teren 5800 MP/32 ML, D ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

450.000 €
80.36 € / mp

Teren de 5600mp, 8 parcele pentru case individu ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

500.000 €
98 € / mp

Teren cu autorizatie constructie pentru 10 case ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.102 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

11 luni în urmă
1

130.000 €
108.33 € / mp

Teren intravilan suprafata 1200 mp Dezmir zona ...

Dezmir

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
2

130.000 €
108.33 € / mp

Teren intravilan 1200 mp, front 22 m Dezmir zon ...

Dezmir

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

79.990 €
74.990 €
86.76 € / mp

Teren 922 mp cu autorizatie de construire

Dezmir

La ~5km distanță

922 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

161.000 €
100 € / mp

De Vanzare! Teren intravilan, construibil, 1610 ...

Dezmir

La ~5km distanță

1.610 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

99.500 €
108.62 € / mp

916mp, Dezmir, zona aerisita, urbanism, comisio ...

Dezmir

La ~5km distanță

916 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

169.000 €
58.28 € / mp

Teren Dezmir 2900 mp de vânzare, strada Trandaf ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Aeroport, Cluj-Napoca

Aeroportul din Cluj-Napoca este un important nod de transport, facilitând accesul rapid la oraș și la atracțiile din zonă. Această locație devine din ce în ce mai atractivă pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 1.200.000 euro, cu oferte care încep de la 225.000 euro și pot ajunge până la 1.800.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 104 euro, cu valori care variază de la 23 euro/m² la 209 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 46 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Aeroportul din Cluj-Napoca reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri, având în vedere potențialul de dezvoltare al zonei. Explorează acum terenurile disponibile și găsește oportunitatea ideală pentru proiectul tău!